SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Dojazd gratisDojazd gratis
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Śluby cywilneŚluby cywilne
Śluby kościelneŚluby kościelne
Śluby w plenerzeŚluby w plenerze

Zajmuje się organizacją ślubów i wesel, jestem przewodnikiem, który jest w stałym kontakcie z Parą Młodą. To właśnie ja polecę Wam sprawdzonych podwykonawców potrzebnych do zorganizowania Waszego ślubu i wesela. Również wynegocjuje najlepsze warunki specjalne dla Was i będę czuwała w każdym momencie nad każdym elementem przygotowań. W zgodzie z Waszymi oczekiwaniami, przygotuje dla Was szacunkowy kosztorys, omówię go z Wami i zaplanuje całość Waszej uroczystości dokładnie tak, jak sobie tego życzycie. Następnie przygotuje dla Was scenariusz ślubu, który pozwoli mi trzymać pieczę nad wszelkimi szczegółami organizacyjnymi oraz pokaże Wam jak będzie przebiegał Wasz wymarzony dzień.

Dlaczego warto wybrać właśnie moje usługi?

- ponieważ mam doświadczenie i kompetencje

- jestem elastyczna i mam indywidualne podejście do Klienta

- posiadamy wiedzę, jestem kreatywna i mam dobry styl

- daję Wam sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców

- zyskujecie świetną jakość za dobrą cenę

- dzięki mnie zyskacie poczucie bezpieczeństwa i spokój wewnętrzny

- otrzymujecie ode mnie również oszczędność Waszego cennego czasu

- oraz podaruje Wam gwarancję udanej uroczystości, radość i pewność, że ten ważny dzień będzie najcudowniejszym przeżyciem w Waszym życiu

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 3500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
62-035 Błażejewo  
woj. wielkopolskie
Telefon
603-... 603836499
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Drodzy Klienci !

 

Oferujemy Wam:

 

OSOBISTEGO KONSULTANTA

Konsultant zajmie się organizacją ślubu i wesela dla Was, będzie on Waszym przewodnikiem, który będzie się z Wami kontaktował. To właśnie nasz konsultant poleci Wam sprawdzonych podwykonawców potrzebnych do zorganizowania Waszego ślubu i wesela. Również on wynegocjuje najlepsze warunki specjalne dla Was i będzie czuwał w każdym momencie nad każdym elementem przygotowań. W zgodzie z Waszymi oczekiwaniami, nasz konsultant przygotuje dla Was szacunkowy kosztorys, omówi go z Wami i zaplanuje całość Waszej uroczystości dokładnie tak, jak sobie tego życzycie. Następnie przygotuje dla Was scenariusz ślubu, który pozwoli mu trzymać pieczę nad wszelkimi szczegółami organizacyjnymi oraz pokaże Wam jak będzie przebiegał Wasz wymarzony dzień.

 

SPRAWDZONYCH PODWYKONAWCÓW

Wszystkie działania powierzacie naszej Agencji, która stawia na profesjonalizm, rzetelność i wysoką jakość, dlatego też Wasz osobisty konsultant pracuje tylko z najlepszymi podwykonawcami z branży ślubnej. My i nasi konsultanci wymagamy najlepszej jakości pracy zarówno od podwykonawców, jak i od siebie.

 

KOORDYNACJĘ UROCZYSTOŚCI

W tym niezmiernie ważnym dla Was dniu zarówno Wy jak i Wasi najbliżsi powinniście mieć możliwość przeżywania całej ceremonii i zabawy oraz w pełni uczestniczyć w tym całym pięknym procesie. Dlatego też szczególnie w tym momencie chcemy odciążyć Was od wszystkich trudnych i przyziemnych spraw, od wszelkich małych i większych problemów, uciążliwych telefonów oraz tysiąca zapytań od gości czy obsługi na przyjęciu, aby pozwolić Wam się cieszyć tym pięknym i wymarzonym czasem. Z tego względu Waszym ślubem i weselem opiekować się będzie koordynator, który już od kilku dni przed Waszą uroczystością dopilnuje wszystkich spraw pozwalając Wam na relaks i odpoczynek oraz na spokojne przygotowanie się do Waszego Wielkiego Dnia Ślubu.

Możecie być spokojni, ponieważ to właśnie koordynator pracuje nad przebiegiem spraw.

To on odbiera kwiaty, sprawdza czy dekoracja w kościele i na przyjęciu jest już gotowa.

Koordynator sprawuje pieczę nad tym, aby każdy podwykonawca był na czas i pracował zgodnie z umową, a wszystko po to, aby nic tego dnia nie zepsuło tej szalenie ważnej dla Was chwili.

Dzięki naszej pracy chcemy, abyście poczuli się gośćmi na własnym weselu.

Zawsze jesteśmy tam, gdzie właśnie nas potrzebujecie.

 Natomiast kiedy nadejdzie pora odpoczynku po świetnej zabawie Wy spokojnie będziecie mogli iść wypocząć, a my w tym czasie zajmiemy się wszelkimi przyziemnymi sprawami takimi jak rozliczenia z podwykonawcami, demontaż dekoracji ….

Dla nas jest to kilkudniowy czas intensywnej pracy na najwyższych obrotach, po to, aby stworzyć tylko dla Was chwile, które zostaną z Wami do końca życia.


OTO PAKIETY :

1. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Pakiet ten skierowany jest do Par, które jeszcze nie zaczęły organizować swojego ślubu i wesela, bądź są na początkowym etapie organizacji i chcą skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.


2. CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Pakiet ten dedykowany jest do Par, które poczyniły już pewne kroki w organizacji swojego ślubu i wesela i zorganizowały sobie samodzielnie poszczególne elementy, lecz teraz potrzebują mojej pomocy i chciałyby abym zorganizowała wszystkie pozostałe brakujące zagadnienia lub tylko kilka wybranych elementów. 

3. MINI ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA Z KOORDYNACJĄ

Pakiet ten przygotowany dla tych Par, które zorganizowały sobie samodzielnie niemalże wszystkie elementy swojego ślubu i wesela. Od nas jedynie oczekują pomocy i porady w kilku wybranych obszarach lub oczekują pomocy konsultanta ślubnego w kwestii stylizacji całości ich ślubu i wesela.

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 100 km

Działam na terenie całej Wielkopolski.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2019-01-18
- zł cena od

Agencja Esa - ślub jak z bajki!

śląskie, Bielsko-Biała

brak
Ogłoszenie
2018-07-10
- zł cena od

Dream Day Design - designerska agencja ślubna

dolnośląskie, Wrocław

5.00
Ogłoszenie
2017-09-25
4000 zł cena od