SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Grupa Karmazyn chętnie wykona pokaz na Państwa imprezie. Niezależnie od tego, czy jest to wesele, urodziny czy impreza masowa. Różnorodność form tańca z ogniem - pokaz pełen dynamiki, układów, czy teatr ognia. Za nami już setki realizacji w Polsce i za granicą o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Animacje dla dzieciAnimacje dla dzieci
AnimatorAnimator

Grupa Karmazyn zajmuje się organizowaniem pokazów tańca z ogniem. Zorganizowaliśmy już około setki występów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy szeroką ofertę tematyczną, jesteśmy otwarci na nieszablonowe zlecenia. Pokazy wykonujemy domyślnie z muzyką graną na żywo. Długość występu, formę i podkład muzyczny dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu każdy pokaz jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Członkowie naszej grupy występują niekiedy nawet od 10 lat. Wiąże się z tym ogromny zasób doświadczenia scenicznego, który sprawia, że nasze pokazy są zarówno widowiskowe jak i bardzo bezpieczne. Uświetniamy nie tylko wesela, lecz również przyjęcia urodzinowe, imieninowe, imprezy masowe, konwenty, festyny itp. Przeciętny pokaz trwa od 10 do 20 minut. Występujemy zwykle w grupie 3 osób z muzykiem. Dzięki licznym kontaktom z grupami na terenie całej Polski jesteśmy w stanie swobodnie wydłużyć ten czas oraz ilość występujących osób w zależności od potrzeb klienta. Członkowie naszej grupy pochodzą z Zielonej Góry (woj. Lubuskie), pokaz jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce. Chętnie wystąpimy w miastach takich jak: Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Lubina, Czerwieńsk, Międzyrzecz, Kożuchów, Nowa Sól, Leszno, Głogów, Gniezno, Gubin, Frankfurt, Żary czy Rawicz, lub w okolicy.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1600 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
65-001 Zielona Góra
ul. Ptasia 42 /102
woj. lubuskie
Telefon
530-... 530240985
Strona internetowa
http://www.karmazyn-fireshow.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Lubimy widzieć, kiedy nasi klienci są zadowoleni jeszcze przed pokazem. Dlatego od ceny końcowej, odejmujemy 100zł za każdą rezerwację dokonaną z półrocznym wyprzedzeniem. Podana cena minimalna może różnić się w zależności od odległości, którą musimy przebyć, aby dojechać na miejsce pokazu.

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 50 km

Wykonujemy głównie pokazy na terenie województwa lubuskiego i sąsiadujących oraz po stronie niemieckiej. Zdarza nam się jednak wykonywać zlecenia w bardziej oddalonych lokalizacjach i jesteśmy na nie otwarci.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2020-04-01
400 zł cena od
Ogłoszenie
2018-02-02
400 zł cena od
Ogłoszenie
2017-10-21
160 zł cena od

Fontanna czekoladowa Fontanna alkoholowa

kujawsko-pomorskie, toruń

brak