ATRAKCJE WESELNE
branża
14-11-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Grupa Karmazyn chętnie wykona pokaz na Państwa imprezie. Niezależnie od tego, czy jest to wesele, urodziny czy impreza masowa. Różnorodność form tańca z ogniem - pokaz pełen dynamiki, układów, czy teatr ognia. Za nami już setki realizacji w Polsce i za granicą o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Animacje dla dzieci Animacje dla dzieci
Animator Animator

Grupa Karmazyn zajmuje się organizowaniem pokazów tańca z ogniem. Zorganizowaliśmy już około setki występów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy szeroką ofertę tematyczną, jesteśmy otwarci na nieszablonowe zlecenia. Pokazy wykonujemy domyślnie z muzyką graną na żywo. Długość występu, formę i podkład muzyczny dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu każdy pokaz jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Członkowie naszej grupy występują niekiedy nawet od 10 lat. Wiąże się z tym ogromny zasób doświadczenia scenicznego, który sprawia, że nasze pokazy są zarówno widowiskowe jak i bardzo bezpieczne. Uświetniamy nie tylko wesela, lecz również przyjęcia urodzinowe, imieninowe, imprezy masowe, konwenty, festyny itp. Przeciętny pokaz trwa od 10 do 20 minut. Występujemy zwykle w grupie 3 osób z muzykiem. Dzięki licznym kontaktom z grupami na terenie całej Polski jesteśmy w stanie swobodnie wydłużyć ten czas oraz ilość występujących osób w zależności od potrzeb klienta. Członkowie naszej grupy pochodzą z Zielonej Góry (woj. Lubuskie), pokaz jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce. Chętnie wystąpimy w miastach takich jak: Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Lubina, Czerwieńsk, Międzyrzecz, Kożuchów, Nowa Sól, Leszno, Głogów, Gniezno, Gubin, Frankfurt, Żary czy Rawicz, lub w okolicy.

Cennik

Lubimy widzieć, kiedy nasi klienci są zadowoleni jeszcze przed pokazem. Dlatego od ceny końcowej, odejmujemy 100zł za każdą rezerwację dokonaną z półrocznym wyprzedzeniem. Podana cena minimalna może różnić się w zależności od odległości, którą musimy przebyć, aby dojechać na miejsce pokazu.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
530-... 530-240-985
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
65-001  Zielona Góra
ul. Ptasia  42  /102
woj. lubuskie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 50 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Wykonujemy głównie pokazy na terenie województwa lubuskiego i sąsiadujących oraz po stronie niemieckiej. Zdarza nam się jednak wykonywać zlecenia w bardziej oddalonych lokalizacjach i jesteśmy na nie otwarci.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
50
Całkowita liczba wyświetleń
od 14-11-2017
3570