SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Szanujecie jakość w muzyce? Dobrze trafiliście!

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Głos damskiGłos damski
Głos męskiGłos męski
SkrzypceSkrzypce

W Polskiej branży weselnej działa kilka tysięcy zespołów muzycznych. Przekrój jest ogromny - od duetów, poprzez zespoły biesiadne, góralskie, dyskotekowe, aż po grupy jazzowe czy rockowe. Dziś nawet część artystów, powszechnie znanych z mediów, ma w swoich ofertach występy na przyjęciach weselnych. Wizja atrakcyjnego, weekendowego zarobku, przyciąga wielu.  Niestety, rozpiętość w jakości wykonywanych usług również jest orgomna. Zespołów, które prezentują naprawdę wysoki poziom, jest dosłownie garstka. 

My jesteśmy jednym z takich zespołów.

Nie zakładamy czerwonych kapeluszy ani świecących butów. Nie biegamy po sali z bezprzewodowymi mikrofonami, próbując poderwać gości zza stołow do wspólnej zabawy. Nasz wokalista nie stara się udawać Elvisa Presleya, a perkusista nie tańczy, jak Michael Jackson. Nie chwalimy się sprzętem z najwyższej półki ani listą ukończonych studiów - to nigdy nie gwarantowało wysokiego poziomu i - niestety - jest na to mnóstwo przykładów. 

Pony Express to zespół złożony przede wszystkim z ludzi, którzy lubią przebywać ze sobą, a których ponadto łączy wspólna pasja - granie muzyki. Naszą ambicją jest to, by każdy następny występ był lepszy od poprzedniego - zarówno pod względem artystycznym, brzmieniowym, jak również pod względem kontaktu z publicznością.  Od kilku lat nieustannie rozbudowujemy repertuar oraz wprowadzamy zmiany w piosenkach, które już od dawna wspólnie gramy. Nad brzmieniem zespołu zawsze czuwa  nasz nagłośnieniowiec - jest obecny na wszystkich naszych występach. 

Stylistyka, w jakiej się poruszamy, jest związana z klasyką polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej - począwszy od rockabilly lat 50-tych, poprzez klasyczny rock, erę disco po wybrane hity XXI-go wieku - wszystko to wykonane w mniej lub bardziej rockowej estetyce. Oprócz tego, co znajduje się w naszym repertuarze, chętnie podejmujemy rozsądne wyzwania i uczymy się nowych utworów specjalnie dla indywidualnych par. Lecz jeśli chcesz, aby na Twoim przyjęciu weselnym królowało Disco Polo, to na pewno nie jesteśmy zespołem dla Ciebie. W tej niszy istnieją dziesiątki zespołów, wykonujących ten rodzaj muzyki o wiele lepiej od nas.

Dość często zdarza nam się słyszeć pytanie: "Dlaczego nie robicie czegoś więcej? Szkoda takiego zespołu, żeby marnował się na weselach". Nasza odpowiedź zawsze będzie brzmiała: "Szkoda takiego wesela, na którym goście muszą słuchać byle jakiego zespołu". Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami :)

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 5500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
23-200 Kraśnik  
woj. lubelskie
Telefon
506-... 506712742
Strona internetowa
Brak strony internetowej
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Pierwszy dzień przyjęcia - 5500 zł.

Drugi dzień przyjęcia - 2500 zł.

Inne imprezy - cena do uzgodnienia.

 

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 150 km

Cała Polska

  LOKALIZACJA

Adres: 23-200 Kraśnik, Kościuszki 1, lubelskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2020-04-01
4000 zł cena od
Ogłoszenie
2018-08-30
2000 zł cena od

ZESPÓŁ / SUPER WESELE !

śląskie, Częstochowa

5.00
Ogłoszenie
2017-12-19
0 zł cena od