OPRAWA MUZYCZNA
branża
06-12-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Szanujecie jakość w muzyce? Dobrze trafiliście!
Płatność gotówką Płatność gotówką
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Głos damski Głos damski
Głos męski Głos męski
Skrzypce Skrzypce

W Polskiej branży weselnej działa kilka tysięcy zespołów muzycznych. Przekrój jest ogromny - od duetów, poprzez zespoły biesiadne, góralskie, dyskotekowe, aż po grupy jazzowe czy rockowe. Dziś nawet część artystów, powszechnie znanych z mediów, ma w swoich ofertach występy na przyjęciach weselnych. Wizja atrakcyjnego, weekendowego zarobku, przyciąga wielu.  Niestety, rozpiętość w jakości wykonywanych usług również jest orgomna. Zespołów, które prezentują naprawdę wysoki poziom, jest dosłownie garstka. 

My jesteśmy jednym z takich zespołów.

Nie zakładamy czerwonych kapeluszy ani świecących butów. Nie biegamy po sali z bezprzewodowymi mikrofonami, próbując poderwać gości zza stołow do wspólnej zabawy. Nasz wokalista nie stara się udawać Elvisa Presleya, a perkusista nie tańczy, jak Michael Jackson. Nie chwalimy się sprzętem z najwyższej półki ani listą ukończonych studiów - to nigdy nie gwarantowało wysokiego poziomu i - niestety - jest na to mnóstwo przykładów. 

Pony Express to zespół złożony przede wszystkim z ludzi, którzy lubią przebywać ze sobą, a których ponadto łączy wspólna pasja - granie muzyki. Naszą ambicją jest to, by każdy następny występ był lepszy od poprzedniego - zarówno pod względem artystycznym, brzmieniowym, jak również pod względem kontaktu z publicznością.  Od kilku lat nieustannie rozbudowujemy repertuar oraz wprowadzamy zmiany w piosenkach, które już od dawna wspólnie gramy. Nad brzmieniem zespołu zawsze czuwa  nasz nagłośnieniowiec - jest obecny na wszystkich naszych występach. 

Stylistyka, w jakiej się poruszamy, jest związana z klasyką polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej - począwszy od rockabilly lat 50-tych, poprzez klasyczny rock, erę disco po wybrane hity XXI-go wieku - wszystko to wykonane w mniej lub bardziej rockowej estetyce. Oprócz tego, co znajduje się w naszym repertuarze, chętnie podejmujemy rozsądne wyzwania i uczymy się nowych utworów specjalnie dla indywidualnych par. Lecz jeśli chcesz, aby na Twoim przyjęciu weselnym królowało Disco Polo, to na pewno nie jesteśmy zespołem dla Ciebie. W tej niszy istnieją dziesiątki zespołów, wykonujących ten rodzaj muzyki o wiele lepiej od nas.

Dość często zdarza nam się słyszeć pytanie: "Dlaczego nie robicie czegoś więcej? Szkoda takiego zespołu, żeby marnował się na weselach". Nasza odpowiedź zawsze będzie brzmiała: "Szkoda takiego wesela, na którym goście muszą słuchać byle jakiego zespołu". Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami :)

Cennik

Pierwszy dzień przyjęcia - 5500 zł.

Drugi dzień przyjęcia - 2500 zł.

Inne imprezy - cena do uzgodnienia.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
506-... 506-712-742
Adres
Adres
23-200  Kraśnik    
woj. lubelskie
Social media
Social Media
  23-200 Kraśnik, Kościuszki 1, lubelskie
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 150 km   Darmowy dojazd
Dodatkowe informacje o regionach działania
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
37
Całkowita liczba wyświetleń
od 06-12-2017
1884