SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Muzyka to moja pasja !

Muzyka to moja pasja i choć może to zabrzmi banalnie, to nie wyobrażam sobie, ze mógłbym robić w życiu co innego. Moja pasja to doświadczenie i setki udanych imprez i zadowolonych klientów. To setki godzin przy konsoli i setki pomysłów na oprawę TWOJEJ wyjątkowej imprezy.
Wreszcie moja pasja to nie słomiany zapał i "pomysł na życie". Ona zbudowana jest na solidnym gruncie wielu lat mozolnej nauki w szkołach muzycznych różnego stopnia ( byłem studentem Akademii Muzycznej, mam dyplom operatora dźwięku) i na tysiącach godzin spędzonych na ćwiczeniach (gram na perkusji, altówce, pianinie i skrzypcach)
Ponadto - niestraszna mi impreza obcojęzyczna biegle władam językiem angielskim również ale mniej niemieckim oraz chorwackim a doświadczenie zawodowe i lingwistyczne zdobywałem między innymi w Australii, gdzie przekonałem się, co tak naprawdę oznacza impreza wielokulturowa.
DJ, wodzirej grający w kościele liryczne Ave Maria na skrzypcach a potem szalejący przy mixerze? O tak to ja! 
Jeśli zainteresowałem Cię już swoją osobą na tyle, by poświęcić mi więcej czasu, zapraszam do współpracy. Wiele osób deklaruję płynne prowadzenie imprezy dwujęzyczne ale zawsze warto to sprawdzić dzwoniąc i prowadząc rozmowę w języku angielskim. Świetne zdjęcia oraz filmy, które prezentują koledzy nie zawsze oddają faktyczny klimat imprezy ponieważ w dobie tak zaawansowanej technologi można wszystko świetnie skorygować oraz wybarwić za pomocą prostych programów komputerowych. Od prawie dwudziestu lat zajmuję się prowadzeniem różnorakich przyjęć i jako prekursor podejmowałem się prowadzenia pierwszych międzynarodowych przyjęć. To nie tylko dwujęzyczne prowadzenie ale i również różnorodna muzyka, która nie jest wszystkim DJ-om znana.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2000 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
31-910 Kraków
ul. os. Na Skarpie 61 /18
woj. małopolskie
Telefon
503-... 503190145
Strona internetowa
http://www.djwesele.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Każde przyjęcie jest unikalne i także różne są wymagania. Imprezy są mniejsze oraz większe. Obecne technologiczne rozwiązania są bardzo różnorodne i pozwalają zaspokoić nawet bardzo wymagających klientów. Zawsze indywidualnie ustalam repertuar oraz zaplecze techniczne w oparciu o oczekiwania klientów. Cennik jest zatem bardzo zróżnicowany i kalkulowany wspólnie z zleceniodawcami. Możliwe jest zapewnienie oświetlenia oraz nagłośnienia wielu sal. Jest też sporo dodatkowych atrakcji takich jak np. maszyna do baniek , niskiego dymu, projektor , karaoke, tv-live (oraz transmisja przez internet), przygotowanie imprez plenerowych.

  ZASIĘG

Małopolska 

  LOKALIZACJA

Adres: 31-910 Kraków, os. Na Skarpie 61, małopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-01-02
2500 zł cena od

Duet DJ i Wodzirej na wymarzone wesele

śląskie, Zabrze

brak
Ogłoszenie
2018-08-05
2500 zł cena od
Ogłoszenie
2016-10-06
1500 zł cena od

Dj na Wesele

śląskie, Katowice

brak