FILM
branża
19-04-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Rekiny Filmowe to my - doświadczona ekipa operatorów, montażystów, która w branży filmowej działa od wielu lat. Dzięki temu doświadczeniu mamy wypracowane zasady, własny styl i zgromadzony doskonały sprzęt, dzięki którym możecie spokojnie powierzyć nam zadanie zarejestrowania Waszych pamiątkowych ch

Rekiny Filmowe wiedzą, jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego chcąc Ci go oszczędzić mamy gotowe oferty od współpracujących z nami ekip fotografów ślubnych. Pracując wspólnie na wielu zleceniach dajemy Ci gwarancję dobrego składu, który uwieczni Twoje wspomnienia tak, że z przyjemnością będziesz do nich wracał po latach.

 

Dlaczego Rekiny Filmowe? Bo z kamerą czujemy się jak te drapieżne ryby w wodzie - pływamy pośród morza zdarzeń wyłapując tylko najsmaczniejsze kawałki, które oddajemy Ci w formie najlepszego filmu. I tak jak rekiny, tak i my jesteśmy w ciągłym ruchu, obserwujemy trendy, rozwijamy się, poszerzamy warsztat i nasz sprzęt, dzięki czemu jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do pełnienia tej funkcji - rejestrowania Waszego dnia ślubu. Tak jak one jesteśmy wyposażeni w doskonałe zmysły - wzroku, by lepiej widzieć to, co dzieje się dookoła, słuchu, by słyszeć Wasze pragnienia, smaku - by oddać Wam film w dobrym guście, dotyku - by wyczuć odpowiedni moment i węchu - by zwęszyć, gdzie dzieje się akcja.

 

Komu zatem oddacie rejestrowanie ważnych momentów swojego życia - rekinom, czy płotce?

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
792-... 792-958-134
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
25-640  Kielce
ul. ul. Tektoniczna  2  /134
woj. świętokrzyskie
Social media
Social Media
  25-640 Kielce , Tektoniczna 2/134, świętokrzyskie
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 60 km   Darmowy dojazd
Dodatkowe informacje o regionach działania
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
57
Całkowita liczba wyświetleń
od 19-04-2018
2046