SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Idealne miejsce, dla Par którym przyśniło się bajkowe wnętrze i iście królewskie przyjęcie.

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
Apartament dla nowożeńcówApartament dla nowożeńców
BarmanBarman
Fontanna czekoladowaFontanna czekoladowa
GrillGrill
Indywidualne menuIndywidualne menu
Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci
KlimatyzacjaKlimatyzacja
OgródOgród
ParkingParking
Pokoje gościnnePokoje gościnne
TarasTaras
Własne wypiekiWłasne wypieki

SALE WESELNE Venecia i Verona - największe w południowej Polsce kryształowe żyrandole, lustrzane ściany szlifowane według włoskich standardów, stoły z nowoczesnym podświetleniem LED, najwyższa jakość potraw serwowanych przez Szefów Kuchni laureatów prestiżowych konkursów kulinarnych. Idealne miejsce, dla Par którym przyśniło się bajkowe wnętrze i iście królewskie przyjęcie.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowego obiektu jakim są SALE WESELNE Venecia i Verona. Bliźniaczy budynek sal weselnych zlokalizowany w sąsiedztwie Romeo i Julia w samym centrum malowniczego Szczyrku, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na szczyt Skrzycznego, dopływ rzeki Żylica i regionalną karczmę. 
Eleganckie i wytworne wnętrza nowych sal weselnych są idealnym tłem do wspaniałej zabawy weselnej. Wnętrza SAL WESELNYCH Venecia i Verona przepełnione blaskiem weneckich żyrandoli i klasycznie szlifowanych luster dają niesamowity efetk przejrzystości, przestrzeni i luksusu.

Połączona z salami weselnymi Karczma Marysieńka to idealne miejsce na zorganizowanie biesiady z góralskim przytupem, to miejsce do którego zaprosi Państwa Gości nasza kapela góralska na jeden z posiłków podczas przyjęcia. Tej atrakcji nie może zabraknąć podczas tego wyjątkowego wieczoru!

Dla Par chcących przedłużyć wspólne biesiadowanie z Gośćmi przygotowaliśmy wnętrza Włoskiej Winiarni - trzeciej sali w obiekcie w której możemy zorganizować poprawiny czy wspólny obiad po weselu.

Nowe SALE WESELNE Venecie i Verona oddajemy do Państwa dyspozycji już w 2018 roku, wszystkie zainteresowane Pary zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów. Dla Par które zarezerwują termin w naszym MIODOWYM MIESIĄCU mamy przewidziane specjalne PROMOCJE. 

Wszystkie TERMINY w 2018:

5% RABATU na weselne menu
10 godzinny SERWIS BARMAŃSKI + sert startowy MAXI
FOTOBUDKA na 3 godziny przyjęcia
Podświetlany napis LOVE


Decydując się na organizację przyjęcia w terminach poza sobotą oferujemy wyjątkowe promocje i rabaty: 

PIĄTEK

5% RABATU na weselne menu
Jeden z PREZENTÓW do wyboru: 50 miejsc noclegowych GRATIS / Pakiet alkoholu GRATIS (wódka, wino, piwo) / transport gości GRATIS (7 osobowy bus) / prezent NIESPODZIANKA


WTOREK/ŚRODA/CZWARTEK/NIEDZIELA

10% RABATU na weselne menu
Jeden z PREZENTÓW do wyboru: 50 miejsc noclegowych GRATIS / Pakiet alkoholu GRATIS (wódka, wino, piwo) / transport gości GRATIS (7 osobowy bus) / prezent NIESPODZIANKA

PONIEDZIAŁEK

Pakiet Szmaragdowy 295 zł w cenie 265 zł (RABAT 30 zł)
80 miejsc noclegowych GRATIS 
Fontanna czekoladowa GRATIS


Przyjęcia weselne organizujemy po za sobotą od minimum 70 pełnopłatnych osób, w soboty od minimum 90 pełnopłatnych osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na www.veneciaiverona.com.pl

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 189 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
43-370 Szczyrk
ul. Górska 2 
woj. śląskie
Telefon
502-... 502045193
MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  LOKALIZACJA

Adres: 43-370 Szczyrk, Górska 2, śląskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.