FILM
branża
15-07-2019
data dodania
Opis ogłoszenia
Oferta ślubna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że ślub/wesele to dla Państwa bardzo ważne i niepowtarzalne wydarzenie i poświęcacie Państwo sporo czasu i pieniędzy aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i wyglądało jak z bajki. I właśnie dlatego również i my oferujemy takie podejście przy produkcji filmu weselnego aby stworzyć Państwu wyjątkową pamiątkę i uchwycić wszystkie najważniejsze, najciekawsze i spontaniczne momenty.

Do tej pory zajmowaliśmy się produkcją spotów reklamowych, filmów promocyjnych dlatego w naszym portfolio możecie Państwo zobaczyć tylko takie filmy. Jednak wraz z doświadczeniem oraz rozwojem firmy chcielibyśmy poszerzyć naszą działalność również o produkcje filmów weselnych. W związku z tym oferujemy Państwu stosunkowo niską cenę i wolne terminy w 2019r (zaniżona cena obowiązuję tylko ten rok)

Skład ekipy realizacyjnej to dwie osoby. Wykorzystujemy sprzęt filmowy z górnej półki oraz elektroniczne stabilizatory kamery (tzw. Gimbal) zapewniający doskonałą płynność obrazu podczas dynamicznych ujęć.
Towarzyszymy Państwu od porannych przygotowań, poprzez całą oficjalną część, aż do tradycyjnych "oczepin", czyli do ok. 00:30.

Pakiet standardowy (3500 zł) obejmuje:
* 60-minutowy film
* 3-5 min teledysk, skrót
* realizacja w technologii 4k!

Zachęcam również do skorzystania z sesji plenerowej, która doskonale komponuje się z ujęciami ze ślubu i wesela, przez co film zyskuje niepowtarzalny klimat. Dodatkowy koszt : ok. 500 zł ( w zależności od warunków)

Jest również możliwość aby do pakietu dołączyć ujęcia z wysokiej jakości drona ( mavic pro 2)
Jest to dodatkowy koszt 400 zł

Możemy także udokumentować drugi dzień imprezy - poprawiny. Wówczas rozliczamy się za czas pracy na przyjęciu. Każda godzina pobytu 2-osobowego zespołu filmowego to koszt 300zł.

Przedstawiony wyżej cennik dotyczy najczęściej stosowanych rozwiązań przy tworzeniu filmu ślubnego jednak jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje, pomysły i niestandardowe rozwiązania co do których możemy umówić się indywidualnie.Działamy na terenie całej Polski!

Link do naszej strony (portfolio) w zakładce - Kontakt lub podanie w wiadomości prywatnej.

Serdecznie zapraszam do współpracy !

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
510-... 510-261-133
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
00-121  Warszawa    
woj. mazowieckie
Social media
Social Media
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
38
Całkowita liczba wyświetleń
od 15-07-2019
866