SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Oferta ślubna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że ślub/wesele to dla Państwa bardzo ważne i niepowtarzalne wydarzenie i poświęcacie Państwo sporo czasu i pieniędzy aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i wyglądało jak z bajki. I właśnie dlatego również i my oferujemy takie podejście przy produkcji filmu weselnego aby stworzyć Państwu wyjątkową pamiątkę i uchwycić wszystkie najważniejsze, najciekawsze i spontaniczne momenty.

Do tej pory zajmowaliśmy się produkcją spotów reklamowych, filmów promocyjnych dlatego w naszym portfolio możecie Państwo zobaczyć tylko takie filmy. Jednak wraz z doświadczeniem oraz rozwojem firmy chcielibyśmy poszerzyć naszą działalność również o produkcje filmów weselnych. W związku z tym oferujemy Państwu stosunkowo niską cenę i wolne terminy w 2019r (zaniżona cena obowiązuję tylko ten rok)

Skład ekipy realizacyjnej to dwie osoby. Wykorzystujemy sprzęt filmowy z górnej półki oraz elektroniczne stabilizatory kamery (tzw. Gimbal) zapewniający doskonałą płynność obrazu podczas dynamicznych ujęć.
Towarzyszymy Państwu od porannych przygotowań, poprzez całą oficjalną część, aż do tradycyjnych "oczepin", czyli do ok. 00:30.

Pakiet standardowy (3500 zł) obejmuje:
* 60-minutowy film
* 3-5 min teledysk, skrót
* realizacja w technologii 4k!

Zachęcam również do skorzystania z sesji plenerowej, która doskonale komponuje się z ujęciami ze ślubu i wesela, przez co film zyskuje niepowtarzalny klimat. Dodatkowy koszt : ok. 500 zł ( w zależności od warunków)

Jest również możliwość aby do pakietu dołączyć ujęcia z wysokiej jakości drona ( mavic pro 2)
Jest to dodatkowy koszt 400 zł

Możemy także udokumentować drugi dzień imprezy - poprawiny. Wówczas rozliczamy się za czas pracy na przyjęciu. Każda godzina pobytu 2-osobowego zespołu filmowego to koszt 300zł.

Przedstawiony wyżej cennik dotyczy najczęściej stosowanych rozwiązań przy tworzeniu filmu ślubnego jednak jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje, pomysły i niestandardowe rozwiązania co do których możemy umówić się indywidualnie.Działamy na terenie całej Polski!

Link do naszej strony (portfolio) w zakładce - Kontakt lub podanie w wiadomości prywatnej.

Serdecznie zapraszam do współpracy !

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 3500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
00-121 Warszawa  
woj. mazowieckie
Telefon
510-... 510261133
Strona internetowa
https://paperlens.pl/
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-03-06
2200 zł cena od

Romantyczne, ciekawe, filmy ślubne

mazowieckie, Kobyłka

brak
Ogłoszenie
2018-01-11
1700 zł cena od

Profesjonalny kamerzysta na wyjątkowe okazj

mazowieckie, Pruszków

brak
Ogłoszenie
2016-06-01
400 zł cena od

Filmowanie i fotografia dronem

śląskie, Mikołów

brak