SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

DJ + Wokalistka na Twoim weselu? Tego jeszcze nie było! Nasze doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz fakt, że kochamy to co robimy sprawią, że Twoi goście na długo zapamiętają Twoją imprezę!

DUET DJ + WOKALISTKA. JAK TO DZIAŁA?

Ze względu na rosnące zapotrzebowania naszych klientów występujemy w duecie. Soft-Music jest hybrydą klasycznego zespołu weselnego oraz nowoczesnego podejścia DJ'a. Wiadomym jest fakt, że starsza część weselnej publiczności przyzwyczajona do kapel weselnych, z kolei młodsi uczestnicy zabawy wolą posłuchać nieco nowszych utworów w oryginalnych wersjach. Jesteśmy w stanie zaspokoić każdego na Twoim weselu, niezależnie od wieku i upodobań! Zawsze staramy się idealnie zbalansować utwory "śpiewane" oraz odtwarzane, tak by każdy zapamiętał Twoją imprezę na długie lata! Oczywiście w przypadku, gdy Para Młoda życzy sobie, by podczas wesela grane utwory były tylko i wyłącznie w oryginalnych wersjach - dostosujemy się! Jesteśmy także otwarci na propozycje muzyczne Pary Młodej. 

JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI

To, co nas wyróżnia na tle innych zespołów to przede wszystkim ogrom doświadczeń zebranych przez prawie 20 lat prowadzenia i grania przeróżnych imprez. Jesteśmy przede wszystkim pasjonatami, w wykonywaną pracę wkładamy całe swoje serca, co dodatkowo podnosi poziom naszych imprez. 

Mówiąc wprost uwielbiamy stwarzać ludziom idealne warunki do zabawy! Nasze usługi cechują się pełnym profesjonalizmem. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, jesteśmy w stanie spełnić każdą muzyczną zachciankę. Dokładamy wszelkich starań, aby każda impreza na zawsze zapadła w pamięci gości, oraz oczywiście organizatorów. 

POSIADAMY SPRZĘT NAJWYŻSZEJ KLASY

Soft Music stawia na niezawodność, oraz najwyższą jakość produktów. W naszej firmie nie ma miejsca na półśrodki, więc używamy sprzętu najwyższej klasy. Na nasze wyposażenie składają się produkty takich marek jak Pioneer, Technics, Apple, Hk Audio. Są to firmy, które wiodą prym w swych dziedzinach.

DZIAŁAMY LEGALNIE

Dodatkowym atutem jest fakt, że jesteśmy legalnie działającą firmą – nie ma problemu w przypadku konieczności wystawienia faktury za usługę. Gramy utwory tylko i wyłącznie w najwyższej jakości, z oryginalnych nośników. Poza tym posiadamy specjalną licencję DJ'ską, która upoważnia nas do prowadzenia imprez nawet jeśli lokal/wynajmujący nie opłaca ZAIKSu, czy ZPAVu.

Wielu DJ'ów zapytanych o posiadane licencje/oryginalną muzykę to potwierdzi, jednak jedynie garstka jest to w stanie wykazać na papierze - My zaliczamy się do tej garstki, sprawdź nas! 

PROWADZIMY IMPREZY DLA ANGLOJĘZYCZNYCH ODBIORCÓW

Planujesz imprezę w firmie, w której większość pracowników mówi w języku angielskim? Nie ma problemu, zagramy i taką imprezę!

Fotobudka

Rozszerzyliśmy działalność o Fotobudkę na imprezy okolicznościowe, a klienci decydujący się na oprawę muzyczną wykonywaną przez naszą firmę dostają rabat! Oczywiście jest możliwość zamówienia samej fotobudki. Napisz i zapytaj o ceny!

KONTAKT

Strona internetowa: www.soft-music.pl 
Możesz też znaleźć nas na Facebook'u: 
https://www.facebook.com/softmusicevents

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od - zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
45-061 Opole  
woj. opolskie
Telefon
791-... 791497531
Strona internetowa
http://www.soft-music.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-01-06
1200 zł cena od

DJ HELIOSS wesele imprezy muzyczne

mazowieckie, Warszawa

brak
Ogłoszenie
2017-12-20
- zł cena od
Ogłoszenie
2017-11-30
1800 zł cena od

DJ Despacito - Obsługa muzyczna imprez

śląskie, Mysłowice

brak