SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Suknie ślubne szyte na miarę on-line

Szycie na miaręSzycie na miarę
Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
KonsultacjeKonsultacje
Sprzedaż przez internetSprzedaż przez internet
WelonyWelony

Zaprojektuj idealną suknię ślubną!

 

Ile razy zastanawiałaś się przymierzając kolejne suknie ślubne, że Twoja wymarzona byłaby idealna, gdyby ten tiulowy dół połączyć z tą koronkową górą z innej sukni. Albo, że zakochałaś się w tej koronce ale wolałabyś, gdyby miała długie rękawy.

W takich sytuacjach, w typowych salonach sukien, nie masz możliwości na wprowadzenie jakichkolwiek przeróbek. Jedyne zmiany są dostępne na poziomie regulacji długości lub dopasowania do Twojego rozmiaru.

W naszym Atelier tworzymy rokrocznie kolekcje w odpowiedzi na najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, jednak to tylko baza, na której możesz tworzyć swoją jedyną i niepowtarzalną suknię ślubną. Możesz decydować o rodzajach i kolorach materiałów, wybierać spośród tysięcy koronek z włoskich i francuskich pracowni, w których zaopatrują się najwięksi kreatorzy mody ślubnej. O tak! Ty też możesz mieć suknię ślubną z koronką, której używa np. Pnina Tornai czy Alexander McQueen.

Dlaczego warto zaprojektować suknię ślubną w naszym Atelier? Dzięki indywidualnemu podejściu dopasujemy suknię do Twojej figury, tak byś w dniu swojego ślubu wyglądała jak gwiazda filmowa, a przy tym czuła się swobodnie i kobieco.

 Jak zamaskować mankamenty urody? Jak wydobyć Twoje atuty? W naszym krakowskim salonie sukien ślubnych masz pewność, że doradzimy Ci w jakim fasonie będziesz wyglądać najkorzystniej. ;)

W naszym Atelier korzystamy tylko z najlepszych materiałów. Mamy dostęp do najbardziej popularnych jak i bardzo niszowych koronek. W naszych modelach znajdziesz koronki typu: “Chantilly”, Alençon (królowa wśród koronek), z efektem 3D, wyszywanych koralikami, perełkami czy cekinami.

 

W naszej niewielkiej pracowni tworzymy ręcznie wszystkie nasze suknie od podstaw aż po najdrobniejszy szczegół. Tak jak robią to najsłynniejsze domy mody ślubnej. 

Realizujemy również zamówienia on-line. Nasze suknie trafiają do USA, Kanady, Korei Południowej.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 3000 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
31-532 Kraków
ul. ul. Karola Jana Chodkiewicza 17 /7
woj. małopolskie
Telefon
794-... 794646462
Strona internetowa
http://www.lucky-dress.eu/
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Nasze projekty zaczynają się od 3000 zł. Ostateczna cena sukni będzie zależeć od materiałów, jakich użyjemy.

  ZASIĘG

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale realizujemy zamówienia z całej Polski, ponieważ mamy możliwość szycia sukien na miarę on-line. Realizujemy też zamówienia z różnych części świata np. z USA, Kanady, Korei Południowej.

  LOKALIZACJA

Adres: 31-532 Kraków, Karola Jana Chodkiewicza 17/7, małopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.