SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Szaleni Animatorzy na Twoje Wesele - Podkarpackie Centrum Animacji

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Animacje dla dzieciAnimacje dla dzieci
AnimatorAnimator
FotobudkaFotobudka
GadżetyGadżety
GryGry
Kącik plastycznyKącik plastyczny
KonkursyKonkursy
Malowanie twarzyMalowanie twarzy
Maskotki animacyjneMaskotki animacyjne

 

  Kluczową umiejętnością naszych Animatorów jest dobra organizacja zabawy, która jest nie tylko rozrywkowa, ale i kreatywna. Nasi Animatorzy są w tym specjalistami! Prowadzili już setki imprez m.in. urodziny, wesela, komunie, zabawy karnawałowe, pikniki i wiele, wiele innych, dlatego nie powinno ich zabraknąć również na Twojej :) . Szaleni Animatorzy są zawsze uśmiechnięci i elastyczni, uwielbiają rozkręcać dobrą imprezę, wobec tego bez problemu dostosują się do danego scenariusza każdej imprezy oraz pociągną za sobą każdego. 

 

Trzy Najbardziej standardowe opcje Animatora :)

 

1. Animator Opiekun - Polecany zazwyczaj do młodszych dzieci od 0-6 lat, Jest to animator dzięki któremu rodzice będą mogli spokojnie porozmawiać i powspominać stare dobre czasy ze znajomymi i rodziną wiedząc, że ich pociecha jest w dobrych rękach :) Animator Opiekun pomaluje buźki, pomodeluje baloniki, przeprowadzi zajęcia plastyczne, rysowanki, malowanki itd., Pobawi się chustą animacyjną, gdy zabrzmi muzyka dla najmłodszej publiki wyjdzie na parkiet z dziećmi tańcząc, skacząc, itd. :)

2. Szaleni Animatorzy - Polecani zazwyczaj dla starszych dziec 7-13 lat. Są to animatorzy którzy mają w swój sprzęt nagłośnieniowy, mają wyodrębnioną przestrzeń (salkę lub miejsce na zewnątrz w razie dobrej pogody) w zanadrzu oprócz różnego rodzaju sprzętu typu lina animacyjna, chusta clanza, mini szczudła, obręcze, bańki mydlane, balony i wiele wiele innych mają świetne zabawy integracyjne, ruchowe, sportowe, taneczne, itd. Głównie bawią się z dziećmi w wyznaczonym miejscu ale nie stronią od niezapowiedzianych odwiedzin w raz z dzieciakami na głównej sali :)

3. Tomcio & Mateo - Polecani dla każdej grupy wiekowej, a w szczególności dla dzieci od 7 do 130 roku życia :) , W swoim zanadrzu operują przede wszystkim świetnymi zabawami integracyjnymi i tanecznymi, które porywają tłumy. Ale oprócz tego w zależności od upodobania Państwa Młodych posiadają w zanadrzu wszystkie atrakcje wymienione we wcześniejszych pakietach i nie tylko :D . Zazwyczaj przyjeżdżają na 2-3 godziny gdzie w pierwszych godzinach imprezują z najmłodszymi a potem przy współpracy z dzieciakami rozkręcają imprezę na głównym parkiecie dla tych Starszych Dzieci :)


 Jeżeli chcesz ich na swojej imprezie śmiało dzwoń :) Jak nie odbiorą to prawdopodobnie animują albo ratują ludzkie życie, ale nie martw się na pewno oddzwonią :)Dodatkowo oprócz Animatorów możemy zaproponować następujące atrakcje, które sprawdzają się od lat na ślubach i weselach:
- Anioły Weselne
- Wielki prezent: Balony do Nieba (balony z helem puszczane do nieba)
- Napisy - LOVE, MIŁOŚĆ i inne na życzenie Państwa Młodych
- Fotobudka
- Dmuchańce
- Teatr Tańca z Ogniem

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od - zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
35-326 Rzeszów
ul. Cicha 2 
woj. podkarpackie
Telefon
500-... 500819353
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Głównym zasięgiem naszych działań to Województwo Podkarpackie, Lubelskie, Małopolskie i Świętokrzyskie. Ale raz na jakiś czas również odwiedzamy inne zakątki naszego Kraju :)  Kilometry nam nie straszne :)

  LOKALIZACJA

Adres: 35-326 Rzeszów, Cicha , podkarpackie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-10-21
160 zł cena od

Fontanna czekoladowa Fontanna alkoholowa

kujawsko-pomorskie, toruń

brak
Ogłoszenie
2018-02-02
400 zł cena od
Ogłoszenie
2020-04-01
400 zł cena od