ATRAKCJE WESELNE
branża
23-03-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Szaleni Animatorzy na Twoje Wesele - Podkarpackie Centrum Animacji
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Animacje dla dzieci Animacje dla dzieci
Animator Animator
Fotobudka Fotobudka
Gadżety Gadżety
Gry Gry
Kącik plastyczny Kącik plastyczny
Konkursy Konkursy
Malowanie twarzy Malowanie twarzy
Maskotki animacyjne Maskotki animacyjne

 

  Kluczową umiejętnością naszych Animatorów jest dobra organizacja zabawy, która jest nie tylko rozrywkowa, ale i kreatywna. Nasi Animatorzy są w tym specjalistami! Prowadzili już setki imprez m.in. urodziny, wesela, komunie, zabawy karnawałowe, pikniki i wiele, wiele innych, dlatego nie powinno ich zabraknąć również na Twojej :) . Szaleni Animatorzy są zawsze uśmiechnięci i elastyczni, uwielbiają rozkręcać dobrą imprezę, wobec tego bez problemu dostosują się do danego scenariusza każdej imprezy oraz pociągną za sobą każdego. 

 

Trzy Najbardziej standardowe opcje Animatora :)

 

1. Animator Opiekun - Polecany zazwyczaj do młodszych dzieci od 0-6 lat, Jest to animator dzięki któremu rodzice będą mogli spokojnie porozmawiać i powspominać stare dobre czasy ze znajomymi i rodziną wiedząc, że ich pociecha jest w dobrych rękach :) Animator Opiekun pomaluje buźki, pomodeluje baloniki, przeprowadzi zajęcia plastyczne, rysowanki, malowanki itd., Pobawi się chustą animacyjną, gdy zabrzmi muzyka dla najmłodszej publiki wyjdzie na parkiet z dziećmi tańcząc, skacząc, itd. :)

2. Szaleni Animatorzy - Polecani zazwyczaj dla starszych dziec 7-13 lat. Są to animatorzy którzy mają w swój sprzęt nagłośnieniowy, mają wyodrębnioną przestrzeń (salkę lub miejsce na zewnątrz w razie dobrej pogody) w zanadrzu oprócz różnego rodzaju sprzętu typu lina animacyjna, chusta clanza, mini szczudła, obręcze, bańki mydlane, balony i wiele wiele innych mają świetne zabawy integracyjne, ruchowe, sportowe, taneczne, itd. Głównie bawią się z dziećmi w wyznaczonym miejscu ale nie stronią od niezapowiedzianych odwiedzin w raz z dzieciakami na głównej sali :)

3. Tomcio & Mateo - Polecani dla każdej grupy wiekowej, a w szczególności dla dzieci od 7 do 130 roku życia :) , W swoim zanadrzu operują przede wszystkim świetnymi zabawami integracyjnymi i tanecznymi, które porywają tłumy. Ale oprócz tego w zależności od upodobania Państwa Młodych posiadają w zanadrzu wszystkie atrakcje wymienione we wcześniejszych pakietach i nie tylko :D . Zazwyczaj przyjeżdżają na 2-3 godziny gdzie w pierwszych godzinach imprezują z najmłodszymi a potem przy współpracy z dzieciakami rozkręcają imprezę na głównym parkiecie dla tych Starszych Dzieci :)


 Jeżeli chcesz ich na swojej imprezie śmiało dzwoń :) Jak nie odbiorą to prawdopodobnie animują albo ratują ludzkie życie, ale nie martw się na pewno oddzwonią :)Dodatkowo oprócz Animatorów możemy zaproponować następujące atrakcje, które sprawdzają się od lat na ślubach i weselach:
- Anioły Weselne
- Wielki prezent: Balony do Nieba (balony z helem puszczane do nieba)
- Napisy - LOVE, MIŁOŚĆ i inne na życzenie Państwa Młodych
- Fotobudka
- Dmuchańce
- Teatr Tańca z Ogniem

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
500-... 500-819-353
Adres
Adres
35-326  Rzeszów
ul. Cicha  2  
woj. podkarpackie
Social media
Social Media
  35-326 Rzeszów, Cicha , podkarpackie
Dodatkowe informacje o regionach działania

Głównym zasięgiem naszych działań to Województwo Podkarpackie, Lubelskie, Małopolskie i Świętokrzyskie. Ale raz na jakiś czas również odwiedzamy inne zakątki naszego Kraju :)  Kilometry nam nie straszne :)

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
50
Całkowita liczba wyświetleń
od 23-03-2018
2689