SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Krótki opis naszych atrakcji

BAŃKI MYDLANE
Wypuszczanie baniek mydlanych to kolejna z atrakcji ślubnych, które stworzą niepowtarzalną atmosferę podczas dnia Waszego Ślubu i Wesela.
Bańki wypuszczamy z profesionalnej wytwornicy.

Pudło Balonowe
Pudło ma 120cm wysokości! W cenie 100szt balonów w kształcie serca.Inne kształty i kolory do uzgodnienia indywidualnie.Idealne na prezent dla PARY MŁODEJ, jak również dla małych pociech jako DUŻY prezent i nie tylko

Podświetlane Balony
Świecące, dmuchane helem balony, stają się integralną częścią każdej uroczystości. Świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia weselnego jako tzw. wypuszczanie „światełka do nieba” -pięknie unoszą się w magicznej atmosferze tworząc niesamowity efekt. Istnieje możliwość wypuszczenia balonów z pudła jak i bez, ze wstążeczkami tak aby każdy z gości mógł wypuścić swój balonik.

TANIEC W CHMURACH-Dosłownie tak może wyglądać Wasz Pierwszy Taniec. Efekt polecany szczególnie dla Par, które nie mają predyspozycji tanecznych jak i takich, które nie chętnie tańczą przed całą rodziną. Dym wypuszczany jest z profesjonalnej wytwornicy. Wypuszczając go można odnieść wrażenie „chodzenia w chmurach”. Zapewniamy, że suchy lód daje efekt tymczasowy, bezzapachowy i rozprasza się po kilku minutach, nie zostawiając śladu na podłodze czy ubraniach.

Podświetlany napis LOVE
Idealny dodatek dekoracyjny jako tło, a także scenografia sali weselnej, parkietu tanecznego bądź ogrodu. Piękny, nietuzinkowy element sesji fotograficznej. Wysokość napisu to aż 100 cm!

W ofercie posiadamy również inne atrakcje. Zapraszamy na nasz Funpage na Facebooku: ProjectSlub

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 400 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
11-100 Lidzbark Warmiński  
woj. warmińsko-mazurskie
Telefon
796-... 796783135
Strona internetowa
http://www.projectslub.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

  OGŁOSZENIA WYSTAWCY

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2020-04-01
400 zł cena od
Ogłoszenie
2017-10-21
160 zł cena od

Fontanna czekoladowa Fontanna alkoholowa

kujawsko-pomorskie, toruń

brak
Ogłoszenie
2018-02-02
400 zł cena od