ZESPOŁY MUZYCZNE
branża
13-09-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Zespół Muzyczny na każdą imprezę taneczną
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Płatność gotówką Płatność gotówką
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Gitara elektryczna Gitara elektryczna
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Keyboard Keyboard
Lasery Lasery
Saksofon Saksofon
Wokalista Wokalista
Gry i zabawy Gry i zabawy
Konferansjer Konferansjer
Konkursy Konkursy
Oświetlenie LED Oświetlenie LED

Witamy wszystkich, których interesuje oprawa muzyczna organizowanej przez Państwa imprezy: Wesele, Sylwester czy innego typu zabawa to nasza specjalność. Proponowana przez nas obsługa może uprzyjemnić niejedną imprezę. Nasz zespół to nasze hobby i pasja. Już samo to gwarantuje sukces naszej obsługi. My po prostu bardzo lubimy to robić. Wieloletnie doświadczenie również nie jest bez znaczenia :-)

Gramy utwory głównie polskie, bo jesteśmy polskim zespołem i uważamy, że wśród rodzimych utworów jest masa - co tu dużo kryć - przebojów. Polskie piosenki świetnie się śpiewa wraz z zespołem podczas imprezy, a wymowne i zrozumiałe dla wszystkich teksty można z powodzeniem zadedykować partnerowi na Balu, lub podczas tańca szeptać partnerce do ucha.

Nie znaczy to, że nie posiadamy w repertuarze utworów zagranicznych. Wśród całej listy nazwijmy je "rodzynkami". Dzięki posiadanemu sprzętowi mogliśmy opracować wiele ciekawych aranżacji znanych utworów. Czasem bardzo zaskakujących, ale zawsze z myślą o wyśmienitej zabawie. Przekrojowy repertuar zaciągnięty z lat '60 '70 '80 i '90 ubiegłego wieku oraz najnowsze przeboje, jak również utwory własnej kompozycji, gwarantują wyśmienitą zabawę dla każdego niezależnie od wieku i chwilowego nastroju.

Gramy, bo lubimy i jest to dla nas wielka przyjemność. Od samego początku działalności zespołu założyliśmy, że grać będziemy dopóki będzie nam to sprawiało frajdę (i ani chwili dłużej).

Jeśli zdecydujecie się Państwo zaprosić nas na swoją zabawę (wesele, festyn itp...), możecie być pewni wyśmienitej zabawy oraz tego, że gościom naprawdę rzadko uda się znaleźć chwile w których będą chcieli dłużej odpocząć.

Czas, który przeznaczamy na granie jest tylko z rzadka przerywany krótkimi "przerwami technicznymi" na "dostrojenie instrumentów" i wybranie utworów do następnego "wejścia".

Zgodnie z życzeniem gospodarzy prowadzimy zabawy (każdą, którą znamy oraz wszystkie, których w przerwach nauczą nas goście). Staramy się być maksymalnie elastyczni i reagować na tzw potrzeby chwili.

Każdego traktujemy bardzo indywidualnie. Staramy się poznać wymagania, potrzeby, życzenia, aby przygotować i poprowadzić najlepszą zabawę, która zapadnie na długo w pamięci Gospodarzy, Gości, no i oczywiście naszej.

Na naszej stronie www możecie Państwo zapoznać się z naszym repertuarem (spis i demo), jak również poznać więcej szczegółów na nasz temat

Dysponujemy Demonstracyjną Płytą Audio, jak również fragmentami video z prowadzonych przez nas zabaw.

Zapraszamy

 

Cennik

Koszt naszej obsługi zależy od kilku czynników i jest zawsze ustalany indywidualnie. Podstawowe "zmienne" to:

  • Miejsce imprezy (odległość dojazdu)
  • Obsługa na sali balowej czy dodatkowo gdzie indziej (dom Pani Młodej...)
  • Jedna noc czy z poprawinami
  • Specjalne życzenia

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
601-... 601-180-969
Adres
Adres
33-100  Tarnów    
woj. małopolskie
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 30 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Działamy głównie na terenie Polski południowo - wschodniej (Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie), ale dzięki naszemu niezastąpionemu środkowi lokomocji, nie mamy określonych granic działalności. Dojedziemy niemal w każde miejsce w kraju, jeśli tylko takie będzie Państwa życzenie. 

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
48
Całkowita liczba wyświetleń
od 13-09-2017
2441