SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Tworzymy zgraną ekipę profesjonalistów, dla której muzyka jest pasją. Jeśli zamierzają Państwo zorganizować wesele, bal, zabawę „pod chmurką”, bal firmowy, urodziny, studniówkę i inne imprezy - nie mogliście lepiej trafić :-).

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Gitara akustycznaGitara akustyczna
Gitara elektrycznaGitara elektryczna
Gry i zabawyGry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaruIndywidualny dobór repertuaru
KeyboardKeyboard
KonferansjerKonferansjer
KonkursyKonkursy
LaseryLasery
Oświetlenie LEDOświetlenie LED
W przerwach muzyka w tleW przerwach muzyka w tle
WokalistaWokalista
WokalistkaWokalistka

Zespół NaTiS tworzą trzy osoby z długoletnim (10, 15, 20 lat) doświadczeniem na scenach muzycznych i w obsługiwaniu imprez okolicznościowych - Natalia (wokal, wodzirej/konferansjer), Tomek (sekcja +instr. klawiszowe, wokal) oraz Sławek (gitara, wokal, wodzirej/ konferansjer).

Tworzymy zgraną ekipę profesjonalistów, dla której muzyka jest pasją, każdy wykonywany utwór sprawia nam radość. W każdym zagranym i zaśpiewanym utworze cała trojka daje z siebie wszystko. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawiają, że na scenie czujemy się jak ryba w wodzie, doskonale wiemy, jak uświetnić Waszą imprezę tak, aby była niezapomniana. Wiemy, jak poderwać gości do tańca i do wspólnej zabawy.

Jeśli zamierzają Państwo zorganizować wesele, bal, zabawę „pod chmurką”, bal firmowy, urodziny, studniówkę i inne imprezy - nie mogliście lepiej trafić :-).

Wykonywane przez nas utwory są starannie dobierane do oczekiwań Państwa i Państwa gości. Nigdy nie gramy według ułożonego schematu – każda impreza, wesele etc. jest inna, na każdej repertuar dobieramy na bieżąco według upodobań organizatorów i bawiących się gości. W wykonywanej przez nas muzyce jesteśmy bardzo elastyczni – każdy przedział wiekowy znajdzie coś dla siebie w naszym repertuarze. W momencie, gdy rozpoczniecie Państwo z nami współpracę Wasze oczekiwania stają się dla nas wyzwaniem - jednocześnie zapewniamy, że spełnimy je na najwyższym poziomie. Na wcześniejsze zamówienie możemy przygotować i zagrać zaproponowane przez Państwa piosenki.

Oprócz muzyki skupiamy się również na kulturalnym prowadzeniu całej imprezy oraz zabaw. Dbamy również o to, aby zsynchronizować grane utwory z wydawanymi posiłkami, współpracujemy z obsługą foto – video - tak, aby przerwy od muzyki nie trwały zbyt długo. 

Zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie na każdą imprezę. 

Dojedziemy do Państwa wszędzie, w każdy zakątek kraju – żadna odległość nie stanowi dla nas problemu. Zawsze dojeżdżamy ze sporym zapasem czasu.

Serdecznie zapraszamy do przesłuchania naszych nagrań, chętnych zapraszamy również na próbę.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2400 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
64-700 Czarnków  
woj. wielkopolskie
Telefon
603-... 603750696
Strona internetowa
Brak strony internetowej
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Cena za wesele: od 2400 zł

Cena za poprawiny: od 900 zł

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-01-24
5600 zł cena od

Zespół Factors

małopolskie, Tarnów

brak
Ogłoszenie
2017-07-17
1500 zł cena od

Vento. Zespół muzyczny na wesele.

śląskie, Łaziska Górne

brak
Ogłoszenie
2017-05-16
6000 zł cena od

Zespół na wesele PompaBand

śląskie, Racibórz

brak