ZESPOŁY MUZYCZNE
branża
26-07-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Tworzymy zgraną ekipę profesjonalistów, dla której muzyka jest pasją. Jeśli zamierzają Państwo zorganizować wesele, bal, zabawę „pod chmurką”, bal firmowy, urodziny, studniówkę i inne imprezy - nie mogliście lepiej trafić :-).
Płatność gotówką Płatność gotówką
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Gitara akustyczna Gitara akustyczna
Gitara elektryczna Gitara elektryczna
Gry i zabawy Gry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Keyboard Keyboard
Konferansjer Konferansjer
Konkursy Konkursy
Lasery Lasery
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle
Wokalista Wokalista
Wokalistka Wokalistka

Zespół NaTiS tworzą trzy osoby z długoletnim (10, 15, 20 lat) doświadczeniem na scenach muzycznych i w obsługiwaniu imprez okolicznościowych - Natalia (wokal, wodzirej/konferansjer), Tomek (sekcja +instr. klawiszowe, wokal) oraz Sławek (gitara, wokal, wodzirej/ konferansjer).

Tworzymy zgraną ekipę profesjonalistów, dla której muzyka jest pasją, każdy wykonywany utwór sprawia nam radość. W każdym zagranym i zaśpiewanym utworze cała trojka daje z siebie wszystko. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawiają, że na scenie czujemy się jak ryba w wodzie, doskonale wiemy, jak uświetnić Waszą imprezę tak, aby była niezapomniana. Wiemy, jak poderwać gości do tańca i do wspólnej zabawy.

Jeśli zamierzają Państwo zorganizować wesele, bal, zabawę „pod chmurką”, bal firmowy, urodziny, studniówkę i inne imprezy - nie mogliście lepiej trafić :-).

Wykonywane przez nas utwory są starannie dobierane do oczekiwań Państwa i Państwa gości. Nigdy nie gramy według ułożonego schematu – każda impreza, wesele etc. jest inna, na każdej repertuar dobieramy na bieżąco według upodobań organizatorów i bawiących się gości. W wykonywanej przez nas muzyce jesteśmy bardzo elastyczni – każdy przedział wiekowy znajdzie coś dla siebie w naszym repertuarze. W momencie, gdy rozpoczniecie Państwo z nami współpracę Wasze oczekiwania stają się dla nas wyzwaniem - jednocześnie zapewniamy, że spełnimy je na najwyższym poziomie. Na wcześniejsze zamówienie możemy przygotować i zagrać zaproponowane przez Państwa piosenki.

Oprócz muzyki skupiamy się również na kulturalnym prowadzeniu całej imprezy oraz zabaw. Dbamy również o to, aby zsynchronizować grane utwory z wydawanymi posiłkami, współpracujemy z obsługą foto – video - tak, aby przerwy od muzyki nie trwały zbyt długo. 

Zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie na każdą imprezę. 

Dojedziemy do Państwa wszędzie, w każdy zakątek kraju – żadna odległość nie stanowi dla nas problemu. Zawsze dojeżdżamy ze sporym zapasem czasu.

Serdecznie zapraszamy do przesłuchania naszych nagrań, chętnych zapraszamy również na próbę.

Cennik

Cena za wesele: od 2400 zł

Cena za poprawiny: od 900 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
603-... 603-750-696
Adres
Adres
64-700  Czarnków    
woj. wielkopolskie
Social media
Social Media
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
49
Całkowita liczba wyświetleń
od 26-07-2018
2257