SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Artystyczna fotografia ślubna, fotografia rodzinna, sesje plenerowe. Fotografia z pasją. ​

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Dojazd gratisDojazd gratis
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Album tradycyjnyAlbum tradycyjny
FotoksiążkaFotoksiążka
Galeria w internecieGaleria w internecie
LustrzankaLustrzanka
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD

 

Reportaż ślubny, czyli Wasze wspomnienia. Pamięć o tym cudownym dniu, klatka po klatce. Ceremonia i Wasze emocje. Ślub widziany przez pryzmat Wasz, Gości i Fotografa. Najważniejsze momenty i szczegóły. Przygotowania i pożegnania. Wszystko, co pomoże Wam zobaczyć ten dzień na nowo za rok, 5 lat i zawsze. Tutaj, możecie obejrzeć przykładowe fotografie wybrane spośród reportaży ślubnych naszego autorstwa. 

Sesje plenerowe: plener ślubny, rodzinny, portret z plenerem w tle. Plener ma to do siebie, że Was i Wasze emocje otacza świat pełen fotograficznych możliwości.  Świat, który dopełnia Waszą historię. Ukochane miejsca. Oświetla Was naturalne światło, co pomaga stworzyć niepowtarzalny klimat. Kiedy emocje po uroczystościach ślubnych opadną, warto uwiecznić te dni realizując sesję plenerową. Gdy chcecie upamiętnić czas narzeczeństwa, sesja plenerowa to świetny pomysł. Nie dość, że to Wy wybieracie miejsce, to na dodatek nie obowiązują Was żadne konkretne terminy. W przypadku pleneru ślubnego, sesję  można wykonać w dniu ślubu lub dzień, kilka dni, miesiąc po ślubie - Wy decydujecie. Miejsce. Wybierzcie takie, które coś dla Was znaczy. Może są to architektoniczne dzieła, a może rozległe łąki, górskie wzniesienie, plaża w Juracie.

 

Dariusz Michno - fotografia

 

Każdy kto zna Darka, opisze go jako spokojną, dobrą i pomocną osobę. Cichaczem, z uśmiechem lub zastanowieniem wymalowanym na twarzy, pstryka zdjęcia. Kiedy już widzimy efekty, zastanawiamy się: wow, jak on to zrobił? Kiedy on stworzył te nietuzinkowe, przepiękne kadry? Jak on to robi, tego nikt nie wie. Nie próbujcie zrozumieć. Ma w sobie wielkie pokłady artystycznej weny i niebagatelnej pomysłowości. Jest dobrym obserwatorem. Śluby i wesela zna od podszewki. Często oprócz fotografowania, pomaga wszystko "ogarnąć". Wczuwa się i angażuje. Nienawidzi pracy przy komputerze. Kocha tworzyć wśród ludzi i pięknych krajobrazów.

 

 

 
Małgorzata Gayer-Michno - obróbka

 

Nie potrafi usiedzieć w miejscu, ciągle w głowie tworzy nowe pomysły, kreuje nowe inicjatywy. Zajmuje się obróbką graficzną (I grafiką. I tekściarstwem.) Uwielbia pracować nad zdjęciami. Nie przeszkadza jej siedzenie przy komputerze. Co się może równać z pracą nad obrazem, z kawą w dłoni i ciasteczkiem obok. W końcu po to kończyła ten Jagielloński, żeby siedzieć przy biurku... Najwięcej nauczyło ją jednak dorastanie w domu pełnym obrazów i albumów z dziełami sztuki. Dla niej to jest praca marzeń. Wzrusza się strasznie, obrabiając piękne ślubne kadry. Bardzo zależy jej na tym, żeby klienci otrzymali piękne fotografie i jakościowe wydruki.
Działamy głównie na terenie Śląska i Małopolski.

Mamy dusze podróżników, więc zaproście nas również w inne rejony... Współpracujemy ze sobą jako odrębne podmioty. Dlatego klient zawiera dwie umowy, zyskując kontrolę zarówno nad stylem fotografii, jak też obróbki i wydruków.
 

 

 

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
32-660 Chełmek
woj. małopolskie
Telefon
728-... 728955851
Strona internetowa
http://www.fotografikaart.com
MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Nad Waszymi fotografiami pracują dwie osoby: fotograf i grafik.

Macie więcj pewność, że trafi do Was około 200 obrobionych graficznie fotografii, ułożonych w piękną całość. Oprócz tego, na Wasze życzenie otrzymacie również resztę zdjęć.

Nasze prace zawsze zapisujemy na ozdobnym pendrivie i przekazujemy Wam w ozdobnym pudełku. Jest to niezależne od wybranego pakietu :)

 

 

 

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 70 km

Działamy głównie na terenie Śląska i Młapolski. W przypadku rerptażu ślubnego, dojazd na tych terenach jest bezpłatny. 

  LOKALIZACJA

Adres: 32-660 Chełmek, Polna , małopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-08-21
1800 zł cena od
Ogłoszenie
2018-03-29
2850 zł cena od

MKFOTO Fotografia Ślubna Michał Krawiec

podkarpackie, Jarosław

brak
Ogłoszenie
2018-02-19
699 zł cena od