Setki pomysłów na wesele i ślub

ZNAJDŹ WSZYSTKIE JUŻ TERAZ!

Reklama na portalu ślubnym

Reklama na Portalu Ślubnym jest świetną okazją do promowania się w internecie. Dzięki niej możemy dotrzeć do licznego grona klientów i znacznie poszerzyć swoją sprzedaż. Reklamy są umieszczane w widocznych miejscach, które przykuwają uwagę, dzięki czemu mamy pewność, że dotrze ona do każdej osoby odwiedzającej nasz portal.

Aby zamieścić reklamę na portalu, zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Zamieszczenie reklamy na naszym portalu odbywa się w kilku prostych krokach:

1) napisz do nas w sprawie reklamy,
2) określamy czas trwania oraz wyceniamy koszt reklamy,
3) po dostarczeniu baneru reklamowego zostaje on umieszczony na portalu

Poniżej prezentujemy miejsca, w których można umieścić baner reklamowy. Koszt reklamy jest uzależniony od miejsca oraz czasu wyświetlania. Ceny są ustalane indywidualnie z klientem.

Na każdy zakup reklamy wystawiamy fakturę VAT.

Reklama na stronie głównej

Pierwszym z miejsc, gdzie możliwe jest zamieszczenie reklamy to strona główna portalu, tuż pod wyszukiwarką ogłoszeń. Dzięki temu każdy kto wejdzie na stronę portalu, będzie od razu widział Państwa reklamę.

Rozmiary banera, który możemy tutaj umieścić wynoszą:
Szerokość: 550 pikseli
Wysokość: 95 pikseli

Czas wyświetlania Cena netto
1 miesiąc 60 zł
3 miesiące 150 zł
6 miesięcy 250 zł
12 miesięcy 400 zł
Reklama na portalu ślubnym
Reklama na portalu ślubnym

Reklama na liście z ogłoszeniami

Kolejne miejsce, gdzie można umieścić reklamę, znajduje się na liście z ogłoszeniami. Po wyszukaniu ogłoszeń, reklama znajduje się bezpośrednio nad wynikami wyszukiwania. Jest ona bardzo dobrze widoczna i każda osoba, która nas odwiedza na pewno taką reklamę będzie w stanie zobaczyć.

Rozmiary banera, który możemy tutaj umieścić wynoszą:
Szerokość: 1140 pikseli
Wysokość: 146 pikseli

Czas wyświetlania Cena netto
1 miesiąc 100 zł
3 miesiące 250 zł
6 miesięcy 400 zł
12 miesięcy 600 zł

Reklama w widoku ogłoszenia

Jednym z miejsc, gdzie możliwe jest zamieszczenie reklamy to widok ogłoszenia. Po wyświetleniu dowolnego z ogłoszeń, po prawej stronie nad ceną, wyświetlana jest reklama. Dzięki temu reklama będzie widoczna dla odwiedzających ogłoszenie.

Rozmiary banera, który możemy tutaj umieścić wynoszą:
Szerokość: 340 pikseli
Wysokość: 240 pikseli

Czas wyświetlania Cena netto
1 miesiąc 80 zł
3 miesiące 200 zł
6 miesięcy 300 zł
12 miesięcy 500 zł
Reklama na portalu ślubnym

Skontaktuj się z namiFAQ

Tak, dodawanie jak i wyświetlanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu do każdego ogłoszenia.
Wybrane nowe ogłoszenia są prezentowane na naszym fanpage'u na facebooku, jest to dodatkowo bezpłatna forma reklamy. Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie znalazło się na naszej stronie, napisz do nas!
Tak, pozycjonujemy się, lecz proszę pamiętać, że jest to proces długotrwały i wymaga wiele cierpliwości oraz nakładu pracy.
Regularne pozycjonowanie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie zajmuje wyższą pozycję wśród wszystkich ogłoszeń z danej branży. Ilość kliknięć wyświetla się po przytrzymaniu kursora na ikonie kciuka w wpisie ogłoszeń z danej branży.
Pozycjonowanie ogłoszenia dostępne jest raz na kilka dni (w zależności od pakietu ogłoszenia), a o dostępności tej usługi świadczy kolorowa ikona podniesionego kciuka w Panelu Wystawcy ("Moje ogłoszenia", zakładka "Status i pozycjonowanie").