SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Niezapomniane wrażenia tańca z ogniem podczas uroczystości weselnej :)

 

 Zapraszamy Państwa do skorzystania z niesamowitej atrakcji pokazów ognia. To wyjątkowa podróż do krainy ognia, pirotechniki scenicznej niesamowitych układów choreograficznych, barwnych strojów, magicznych rekwizytów ogniowych, oraz innych niespodzianek zawartych w naszych przedstawieniach . Nasze wieloletnie doświadczenie i bogaty asortyment sprzętu pozwala zrealizować w pełni profesjonalne i bezpieczne show które na długi czas pozostanie w pamięci widza.


Od kilku lat tworzymy profesjonalną grupę zapisując swoją nową niepowtarzalną historię. Uczestniczymy w festiwalach oraz warsztatach co pozwala nam osiągać coraz wyższe tajniki sztuki kuglarstwa. Mamy za sobą wiele udanych pokazów. Występujemy na terenie całej Polski. W nasze pokazy wkładamy całe serce staramy się oczarować widza ulotnym pięknem płonącego ognia.Posiadamy włąsny sprzęt nagłasniający, wystepujemy na terenie całego kraju.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego odpowiemy na każde pytanie. W razie potrzeby korzystając z doświadczenia chętnie doradzimy w wybraniu show na daną okoliczność. :)

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1100 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
42-400 Zawiercie  
woj. śląskie
Telefon
508-... 508263961
Strona internetowa
http://www.enigma-design.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Działamy na terenie całej Polski.

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2020-04-01
400 zł cena od
Ogłoszenie
2018-02-02
400 zł cena od
Ogłoszenie
2017-10-21
160 zł cena od

Fontanna czekoladowa Fontanna alkoholowa

kujawsko-pomorskie, toruń

brak