FOTOGRAFIA
branża
11-10-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Fotografia Ślubna, fotograf ślubny na Twój ślub w Polska (nie tylko Mielec, Rzeszów, Tarnów, Sandomierz, Kraków, Warszawa, Tarnobrzeg, fotograf ślubny Nowa Dęba, Fotografia na ślub Zakopane, Sesje ślubne w Tartach, fotografia śluby w góry)

Fotografowanie ważnych i wzniosłych momentów daje mi olbrzymią satysfakcję i świadomość tego, że tworzę dla Was pamiątkę, która będzie z Wami przez całe życie. Fotografia Ślubna daje dużo możliwości pokazania konkretnych Par Młodych i ich uczuć w niecodzienny sposób. To przede wszystkim na zdjęciach ślubnych widać często skrywane na co dzień przez wielu emocje, wzruszenie, radość i przede wszystkim miłość. Ze względu na unikalny charakter uroczystości podczas której Państwo Młodzi składają sobie przysięgę małżeńską przed Bogiem w towarzystwie najbliższych im osób z rodziny, przyjaciół, znajomych, mam niezwykłą szansę i możliwość wykonać dla Was piękną fotografię ślubną, która będzie pomagała wracać do tych cudownych momentów.

Przez cały czas doskonalę swój warsztat, szukam inspiracji, a one często przychodzą razem z Wami. Możliwość spotkania nowych, spontanicznych i zakochanych osób, które nie kryją się ze swoimi uczuciami daje mi największą możliwość i chęć rozwoju w zawodzie fotografa ślubnego.Unikalne podejście do każdego z Was często przeradza się w nowe doświadczenia, spojrzenia na świat dla obu stron. Zależy mi, aby jakość moich prac była bezkompromisowa i najlepsza, a uwiecznione kadry na długo pozostawały i cieszyły Pary Młode jak i ich rodziny.

 

Jak pracuję jako fotograf ślubny i czym dla mnie jest fotografia, którą tworzę podczas uroczystości zaślubin Par Młodych, które wybrały mnie jako reportera tych ważnych wydarzeń?


Fotografia w moim życiu pojawiała się od dziecka. Czas jaki dla niej poświęciłem, pomógł mi w zrozumieniu i dotarciu do źródła, czym ona dla mnie jest, jak wiele dla mnie znaczy, co mi daje i w którym kierunku chcę iść, aby móc się rozwijać i robić dla Was coraz lepsze zdjęcia ślubne.

Praca jaką wkładam w moje reportaże ślubne jest dla mnie bardzo ważna. Przewidywanie dobrych kadrów oraz odpowiednie przygotowanie się do ich zarejestrowania daje możliwość uchwycenia najważniejszych momentów. Istotne dla mnie jest aby podczas najważniejszych sytuacji tego pięknego dnia zaobserwować i zarejestrować na matrycy aparatu niezliczoną ilość emocji, ludzkich uczuć, które często skrywamy gdzieś głęboko, a które uwidaczniają się właśnie podczas tak wzniosłych chwil i trwają tylko kilka sekund.

Mój wysiłek jaki wkładam w odpowiednie zaplanowanie oraz zorganizowanie plenerów ślubnych pozwala mi nieco bardziej się skupić, wyciszyć i dokładnie przemyśleć jakie fotografie ślubne najbardziej trafią w gust i spodobają się Parze Młodej tak bardzo, że będą do nich chcieli wracać przez całe swoje życie. Ważne jest dla mnie to, aby wykonane dla nich albumy ślubne towarzyszyły im i pomagały wracać do tego czasu, kiedy przyrzekali sobie Miłość przed Bogiem w otoczeniu bliskich im osób.

Staram się i chce poznawać Pary z którymi będę pracował w dniu ich ślubu. Wpływa to pozytywnie przede wszystkim na efekt końcowy moich prac, jak również często kluczowe jest to, aby zrozumieć potrzebę przyszłych małżonków i oczekiwań względem charakteru prac jakie chcą ode mnie otrzymać. Bliższe poznanie przekłada się również na lepsze relacje pomiędzy nami w dniu ich ślubu. Pary Młode dużo łatwiej i swobodniej pozwalają się czuć podczas tak ważnych wydarzeń z ich życia, jeżeli fotograf ślubny, który towarzyszy im od początku uroczystości aż do późnych godzin nocnych jest im już znany i nie widzą go pierwszy raz na oczy.

Choć nie zawsze jest taka możliwość, aby móc się wcześniej spotkać, poznać i spokojnie porozmawiać przy filiżance dobrej kawy, to zawsze staram się nawiązać pierwsze relacje choćby podczas rozmów telefonicznych, gdzie pojawia się pewien zarys i odbiór osoby po drugiej stronie.

Jest mi bardzo miło, że poświęciliście kilka minut, aby lepiej poznać moją osobę oraz podejście do mojej pracy. Koniecznie odwiedźcie galerię i zapoznajcie się z przykładowymi fotografiami ślubnymi, jakie wykonałem dla moich poprzednich Par Młodych. Przy wyborze mojej osoby jako fotografa ślubnego, proszę napiszcie mi kilka zdań o sobie, a ja postaram się zrewanżować pięknymi zdjęciami z Waszego ślubu, wesela i pleneru ślubnego.

 

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony internetowej dostępnej pod adresem:

http://www.amgstudio.mielec.pl/

e-mail: [email protected]

tel. +48 531 462 638

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
531-... 531-462-638
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
39-300  Mielec    
woj. podkarpackie
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 100 km
Dodatkowe informacje o regionach działania

Przyjemność współpracy z parami z całej Polski pomaga mi w poznawaniu wielu ciekawych ludzi jak również pozyskiwaniem nowych inspiracji, które stale staram się wprowadzać na swoich fotografiach ślubnych.

Pracuję na terenie całej Polski jak również za granicą. Oprócz reportaży ślubnych, realizujemy również indywidualne sesje plenerowe dla Par Młodych jak również sesje narzeczeńskie w Polsce i za granicą.

W przypadku zainteresowania ofertą sesji fotograficznej wykonywanej poza granicami Polski prosimy o wcześniejszy kontakt celem doprecyzowania informacji. (nie jeździmy do krajów w których prowadzone są działania wojenne).

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
58
Całkowita liczba wyświetleń
od 11-10-2017
2598