ATRAKCJE WESELNE
branża
18-09-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Magiczne chwile na Twoim Weselu
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Dojazd gratis Dojazd gratis
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Animator Animator

Witaj :)

Najprawdopodobniej jesteś tutaj bo szukasz czegoś wyjątkowego na swoje wesele. Czegoś co odróżni je od wszystkich innych. Czegoś co sprawi że w ten wyjątkowy wieczór przeżyjecie wspólnie jeszcze więcej magicznych chwil. Zapraszając mnie na swoje wesele wszystkie te (oraz inne) warunki zostaną spełnione.

Jeżeli chodzi o moje doświadczenie to iluzją zajmuję się już od ponad 5 lat. Miałem okazję w tym czasie występować w takich miejscach jak Casinos Poland we Wrocławiu, dwór Artusa w Toruniu, event Alior Banku, hotelach w całej Polsce oraz przede wszystkim na weselach - jest nawet duża szansa że gdzieś się kiedyś minęliśmy :) Dzięki tym wszystkim pokazom nauczyłem się występować w każdych warunkach oraz przedstawiać iluzję w wyjątkowy i zabawny sposób.

Wesele jest okazją szczególną, więc zasługuje na specjalny pokaz. Jest nim mój specjalnie przygotowany Pokaz Weselny, który został sprawdzony w tychże warunkach gdzie okazał się "strzałem w dziesiątkę". Całość jest zaprezentowana w luźnej formie, ale z dużą ilością zaskoczenia dzięki czemu Wy oraz Wasi Goście będziecie wspominać ten wieczór z uśmiechem na ustach jeszcze przez długi czas. Jednak mimo dużej dawki dobrej zabawy są też liczne nawiązania do tematyki wieczoru - łącznie z finałem gdzie przygotowałem specjalny efekt z magicznym prezentem dla Was, który będzie przypominał wam jeszcze długo o tym co zobaczyliście :)

Pokaz zazwyczaj odbywa się w 2 formułach:

1) Stand up - pokaz dla wszystkich Gości naraz - najkrótszy i najbardziej trafny opis to "duża dawka śmiechu i magii". Chusteczki znikają, Pan Młody czyta w myślach Pani Młodej, magia pocałunku Pary Młodej steruje kartami a to wszystko w niecałych 10 minutach, podczas gdy cały pokaz trwa około 30 minut i zawiera duuużo więcej magii.

2) Close up - pokaz iluzji z bliska. Po pokazie stand up wracamy do stolików i ponownie zapraszamy na parkiet!. Natomiast tych którzy zostali przy stolikach czeka coś niesamowitego - pokaz iluzji, ale taki który odbywa się kilkanaście centymetrów przed ich oczami. Wszystko można dotknąć, sprawdzić, a nawet samemu czarować przez co Copperfield ze swoją wielką sceną i ledwo widocznymi rekwizytami wydaje się już przeżytkiem. Ile czasu spędzę przy stolikach? To już zależy tylko od Was! I od tego czy puścicie mnie dalej bo z tym też różnie bywa :)

Jednak zdaję sobie sprawę, że się jeszcze nie znamy, ale jestem otwarty na propozycje - chętnie to nadrobię podczas spotkania na żywo albo nagram jakiś film specjalnie dla Was, który rozwieje wszystkie wątpliwości :)

Podana stawka jest jedynie orientacyjna i może się zmienić w zależności od tego jaki chcecie pokaz, ile ma trwać, w jakiej formule, ile będzie gości itd. Dokładniejsze i mniej ruchome stawki i opisy pakietów znajdziecie w zakładce z moimi pakietami ślubnymi na tej stronie 

Jeżeli będą Państwo zainteresowani proszę o kontakt - wtedy mailowo mógłbym podesłać Państwu pełną ofertę oraz krótkie fragmenty mojego pokazu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefonicznie, mailowo lub przez portal wesele z klasą.

Możliwe są pokazy w języku angielskim. 

Występuję na terenie całej Polski

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do współpracy :)

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
792-... 792-862-046
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
02-695  Warszawa
ul. Śniardwy  1  /19
woj. mazowieckie
Social media
Social Media
  02-695 Warszawa, Śniardwy 1, mazowieckie
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 500 km   Darmowy dojazd
Dodatkowe informacje o regionach działania

Mieszkam w Warszawie ale działam na terenie całej Polski. Byłem po każdą możliwą granicą naszego kraju więc to naprawdę nie problem - tym bardziej że cena się nie zmienia i jest po mojej stronie

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
47
Całkowita liczba wyświetleń
od 18-09-2017
2828