SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Wyjątkowa atrakcja na wesele !

Witam serdecznie 

" TO BYŁO NIESAMOWITE . GDYBYŚMY POBIERALI SIĘ JESZCZE RAZ NA 100% NIE ZABRAKŁO BY NA NASZYM WESELU SHOW KUBY ! " - OPINIA PARY MŁODEJ PO WEDDING SHOW .

DARIUSZ "TIGER" MICHALCZEWSKI : " TO CO ROBISZ Z KARTAMI BYLO ŚWIETNE ! ZAGIĄŁEŚ MNIE. " 

ROMA GĄSIOROWSKA : „MASZ NIEZWYKŁĄ PASJĘ . TWOJA OSOBOWOŚĆ JEST WYJĄTKOWA !”

DAWID KWIATKOWSKI : „ ZACZAROWAŁEŚ ! ”

KATARZYNA KROMP : "ILUZJA TO GRA ZŁUDZEŃ A W WYKONANIU JAKUBA ZGOŁA TO SZTUKA NAJWYŻSZEJ PRÓBY !" 

Nazywam się Jakub Zgoła, od wielu lat oczarowuję publiczność w całej Polsce. Robie to co kocham i to co wychodzi mi chyba najlepiej. Jestem zwycięzcą II festiwalu iluzji w 2014r i turnieju iluzjonistów The Other Crew gdzie konkurowałem z najlepszymi iluzjonistami w kraju. Moje pokazy oferują mieszankę magicznej sztuki, dobrej zabawy i wysmakowanego humoru w jednym. Nowoczesny styl i współpraca z publicznością sprawiają, że moje pokazy wyróżniają się na tle innych 

Nauka pobierana od najlepszych, światowych iluzjonistów, pasja płynąca z serca oraz doświadczenie zbierane podczas realizacji wszelakiej maści imprez, pozwoliło mi na przygotowanie pokazów iluzji, których pozytywny przekaz pozwala oderwać się od rzeczywistości i na chwilę uwierzyć w to co niemożliwe !

WEDDING SHOW

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Podczas tego dnia wszystko musi być idealne, dlatego też przygotowałem pokaz iluzji specjalnie pod daną uroczystość. Weselne Show to przede wszystkim wspaniała zabawa, humor w dobrym smaku i ogromna dawka przepięknej magii. Miłość wypełniająca salę weselną potrafi sprawić, że przedmioty lewitują. Odczytam myśli Waszych gości! Weselne Show to magia na najwyższym poziomie, przygotowana tak, aby stała się niezapomnianym widowiskiem dla gości i Państwa Młodych!

STAGE SHOW / STAND UP SHOW

Podczas pokazu scenicznego przekazuję całą swoją pozytywną energię publiczności przecząc prawom grawitacji, hipnotyzując i odczytując ich myśli. Sprawiam, że najbardziej strzeżone miejsce na świecie (ludzki umysł) jest otwarte dla mnie jak książka .Wbrew prawom logiki moje ręce obracają się o 720 stopni czego też będziecie świadkiem. Całe show zostało zaprojektowane tak, aby bawić, śmieszyć oraz doprowadzać widzów do granic niedowierzania. Jestem pewien, że ta forma rozrywki na zawsze pozostanie w pamięci Państwa gości.

MIKROILUZJA

Ta forma pokazu stanowi idealne dopełnienie każdego show prezentowanego dla większej ilości osób. Mikroiluzja to magia tworząca się tuż przed oczami widzów! Podczas pokazu mikroiluzji oczarowuję gości z bliskiej odległości wykonując efekty z kartami, monetami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Magia dzieje się na wyciągnięcie ręki przez co staje się jeszcze bardziej ,,realna .Wszystko zaplanowano tak ,aby widzowie doskonale się bawili, a prezentowane efekty na długo zapadły w ich pamięci!

We wszystkie moje pokazy wkładam masę serca i pozytywnej energii! Jestem przekonany, że moja praca dostarczy Państwa gościom niezapomnianych wrażeń. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, realizując podczas swoich pokazów to, na czym najbardziej mu zależy. 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU ! :)

Pozdrawiam,

Iluzjonista Jakub Zgoła

Numer telefonu : +48 512 290 590

E-mail : [email protected]

www.jakubzgola.com

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1600 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
Brak adresu
Telefon
512-... 512290590
Strona internetowa
http://jakubzgola.com
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Cała Polska !

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-10-21
160 zł cena od

Fontanna czekoladowa Fontanna alkoholowa

kujawsko-pomorskie, toruń

brak
Ogłoszenie
2018-02-02
400 zł cena od
Ogłoszenie
2020-04-01
400 zł cena od