SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Jurty Weselne w ogrodach Pałacu w Paszkówce ****

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
Apartament dla nowożeńcówApartament dla nowożeńców
OgródOgród
ParkingParking
Pokoje gościnnePokoje gościnne
TarasTaras

Witamy Państwa w świecie, dalekim od codzienności. Nie bez przyczyny miejsce, w którym się znaleźliście nazywamy Rajem dla Par. Dbamy tu o to, aby jak najwięcej czasu mogli Państwo poświęcić sobie nawzajem. 

Chcemy aby otworzyli się Państwo na siebie, na swoje potrzeby, pragnienia i doznania. Pragniemy, aby czas spędzony w Pałacu w Paszkówce był czasem relaksu i odpoczynku od codzienności i świata zewnętrznego.

PRZYJĘCIE WESELNE W JURTACH

Bajeczne plenery, świeże powietrze, duża przestrzeń… Przepiękny, urokliwy plener, na łące tuż przy stawie. Z jednej strony bliskość natury, z drugiej wspaniały XIX wieczny pałac.

W Paszkówce, zaledwie 25 km od Krakowa stworzyliśmy kompleks jurt indyjskich, gdzie spełnimy Wasze marzenia o wymarzonym ślubie w plenerze. Jurty są czymś wyjątkowym – piękne, przestronne, i naturalne. Na tyle daleko, żeby odpocząć od pośpiechu miasta i blisko, aby dojechać.

Kompleks składa się z czterech jurt, z których największa pozwoli na urządzenie przyjęcia nawet dla 200 osób. Jasne, kremowe kolory i drewniane wykończenia pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni dokładnie według Waszych wyobrażeń. Ściany największej z jurt są przeźroczyste i mogą zostać zsunięte, co pozwala naturze niemal wejść do środka, a dodatkowo stanowi doskonałe tło pamiątkowych fotografii. Mniejsza, o średnicy 8 metrów będzie doskonałym miejscem tańców i innych atrakcji dla gości.

Kompletny pakiet luksusowy gwarantuje wspaniałe doświadczenie od początku do końca. Zyskasz unikalne miejsce w którym stworzysz własny, niepowtarzalny ślub.

CEREMONIA ZAŚLUBIN

Przypałacowy park angielski to idealne miejsce Ceremonii Zaślubin. Niemal 200-letnie lipy i graby tworzą naturalne tło. Śpiew ptaków nada wyjątkowej oprawy, podczas gdy Wy będziecie ślubowali sobie miłość w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół. Letnie wesela w ogrodzie ze stołami ustawionymi na trawie sprawiają, że przyjęcie staje się niezapomniane.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 295 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
34-113 Paszkówka 37 
woj. małopolskie
Telefon
338-... 338723800
Strona internetowa
http://www.paszkowka.pl
MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Wykwintne, wywodzące się z Kuchni Dworskiej dania menu weselnego zachwycają wyszukanym smakiem. Autorem wszystkich receptur menu weselnego jest Szef Kuchni restauracji Pałacu w Paszkówce. Para Młoda może skorzystać z pałacowych propozycji menu lub w oparciu o własne pomysły stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję dań w konsultacji z Szefem Kuchni. 

  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.