SALE WESELNE
branża
09-03-2017
data dodania
Opis ogłoszenia
Jurty Weselne w ogrodach Pałacu w Paszkówce ****
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność kartą Płatność kartą
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonie Sprzedaż w salonie
Apartament dla nowożeńców Apartament dla nowożeńców
Ogród Ogród
Parking Parking
Pokoje gościnne Pokoje gościnne
Taras Taras

Witamy Państwa w świecie, dalekim od codzienności. Nie bez przyczyny miejsce, w którym się znaleźliście nazywamy Rajem dla Par. Dbamy tu o to, aby jak najwięcej czasu mogli Państwo poświęcić sobie nawzajem. 

Chcemy aby otworzyli się Państwo na siebie, na swoje potrzeby, pragnienia i doznania. Pragniemy, aby czas spędzony w Pałacu w Paszkówce był czasem relaksu i odpoczynku od codzienności i świata zewnętrznego.

PRZYJĘCIE WESELNE W JURTACH

Bajeczne plenery, świeże powietrze, duża przestrzeń… Przepiękny, urokliwy plener, na łące tuż przy stawie. Z jednej strony bliskość natury, z drugiej wspaniały XIX wieczny pałac.

W Paszkówce, zaledwie 25 km od Krakowa stworzyliśmy kompleks jurt indyjskich, gdzie spełnimy Wasze marzenia o wymarzonym ślubie w plenerze. Jurty są czymś wyjątkowym – piękne, przestronne, i naturalne. Na tyle daleko, żeby odpocząć od pośpiechu miasta i blisko, aby dojechać.

Kompleks składa się z czterech jurt, z których największa pozwoli na urządzenie przyjęcia nawet dla 200 osób. Jasne, kremowe kolory i drewniane wykończenia pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni dokładnie według Waszych wyobrażeń. Ściany największej z jurt są przeźroczyste i mogą zostać zsunięte, co pozwala naturze niemal wejść do środka, a dodatkowo stanowi doskonałe tło pamiątkowych fotografii. Mniejsza, o średnicy 8 metrów będzie doskonałym miejscem tańców i innych atrakcji dla gości.

Kompletny pakiet luksusowy gwarantuje wspaniałe doświadczenie od początku do końca. Zyskasz unikalne miejsce w którym stworzysz własny, niepowtarzalny ślub.

CEREMONIA ZAŚLUBIN

Przypałacowy park angielski to idealne miejsce Ceremonii Zaślubin. Niemal 200-letnie lipy i graby tworzą naturalne tło. Śpiew ptaków nada wyjątkowej oprawy, podczas gdy Wy będziecie ślubowali sobie miłość w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół. Letnie wesela w ogrodzie ze stołami ustawionymi na trawie sprawiają, że przyjęcie staje się niezapomniane.

Cennik

Wykwintne, wywodzące się z Kuchni Dworskiej dania menu weselnego zachwycają wyszukanym smakiem. Autorem wszystkich receptur menu weselnego jest Szef Kuchni restauracji Pałacu w Paszkówce. Para Młoda może skorzystać z pałacowych propozycji menu lub w oparciu o własne pomysły stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję dań w konsultacji z Szefem Kuchni. 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
338-... 338-723-800
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
34-113  Paszkówka  37  
woj. małopolskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
80
Całkowita liczba wyświetleń
od 09-03-2017
6142