SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Księga Gości w drewnianym opakowaniu wraz z Waszym zdjęciem oraz z drewnianymi winietkami

Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie

GrawerGift w kolejnej z ofert proponuje drewnianą "Księgę Gości" w drewnianym opakowaniu wraz z Waszym zdjęciem oraz z drewnianymi winietkami. Pudełko wykonane jest z bejcowanego a następnie lakierowanego drewna. Księga zawiera 110 szt. drewnianych winietek wykonanych ze sklejki o grubości 3 mm, na których goście weselni mogą przekazać Młodej Parze swoje życzenia oraz notatki w czasie przyjęcia weselnego. Na wieczku opakowania znajduje się grawer, którego wzór można wybrać z pośród 18 wariantów dostępnych na dole strony. Ilość winietek można zwiększyć - wystarczy skonaktować się z nami telefonicznie lub mailowo a podamy koszty dodatkowych serduszek.

Skrzynka stanowi idealną Pamiątkę Ślubną, która w przeciwieństwie do papierowych wersji na dłużej zachowa wspomnienia z najważniejszego dnia w Państwa życiu. Oferowana księga jest jedyna w swoim rodzaju i jako jedyna posiada wewnętrzną drewnianą wkładkę, na której znajduję się Wasz grawerowany portret. 

GRATISEM jest wypełnienie skrzynki specjalną wełną drewną, która nadaje opakowaniu wysokiej klasy dopełnienia i elegancji. Jakość wykonania widać na załączonej galerii zdjęć.

Na wybranym przez Ciebie produkcie możemy przygotować dla Ciebie dowolny grawer na każdą okazję: urodziny, imienieny, chrzciny, komunię, osiemnastkę, studniówkę lub inną okazję. 
Grawerujemy dowolny - dostarczony również przez klienta tekst, równiez w obcym języku ( po dostarczeniu tekstu). 
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub napisz maila - pomożemy i doradzimy.
Kupując od nas możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie będzie wykonane należycie, w sposób prawidłowy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

działamy na terenie całego kraju

  LOKALIZACJA

Adres: 91-842 Łódź, Tokarzewskiego 2, łódzkie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.