SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Suknie ślubne gotowe, katalogowe i szyte na miarę. Sukienki weczorowe, wizytowe oraz koktajlowe na każdą okazję. Bezpłatne przymiarki.

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
KomisKomis
KonsultacjeKonsultacje
Poprawki krawieckie gratisPoprawki krawieckie gratis
Suknie baloweSuknie balowe
Szycie na miaręSzycie na miarę
WelonyWelony
WypożyczalniaWypożyczalnia

Salon sukien ślubnych i wizytowych MADLEINE istnieje na poznańskim rynku branży ślubnej od 2000 roku. W tym czasie powstało wiele salonów firmowych w całej Polsce. Od ponad 15 lat wspieramy wszystkie przyszłe Panny Młode naszym doświadczeniem przy zakupie TEJ WYMARZONEJ sukni ślubnej. Klientkom indywidualnym, doradzamy w wyborze odpowiedniej kreacji na bal, kameralną imprezę, przyjęcie czy spotkanie biznesowe. Jak również szyjemy odzież na zamówienie, dokonujemy poprawek na zakupionych modelach, szyjemy sukienki według projektu własnego lub klientów. Staramy się abyś zawsze wyglądała olśniewająco.

Od samego początku współpracujemy z renomowanąymi firmami, które prezentują suknie ślubne znanych i cenionych marek. W ubiegłych latach również przygotowaliśmy liczne, własne projekty, które dostępne są na miejscu, w salonie przy ul. Głogowskiej 32 w Poznaniu (nieopodal Parku Wilsona). W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość tkanin, koronek i dodatków. Doświadczenie naszej pracowni krawieckiej, daje możliwość modyfikowania projektów, a co za tym idzie, dostosowania ceny do Twoich możliwości. U nas znajdziesz suknie i sukienki na każdą kieszeń.

Zapraszamy na bezpłatne przymiarki, wystarczy się umówić telefonicznie.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1000 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
60-736 Poznań
ul. Głogowska 32 
woj. wielkopolskie
Telefon
721-... 721700113
Strona internetowa
http://madleine.com.pl/
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

W ofercie salonu Madleine znajdziecie suknie ślubne z lat ubiegłych, które można nabyć w niewielkiej cenie już od 500 zł. Możecie również szukać rabatów i kodów zniżkowych o których informujemy na naszej stronie internetowej oraz fb. Minimum 10% rabatu na zakup sukni. Podczas targó ślubnych możecie znaleźć nasze ulotki ze specjalnym kodem / linkiem do strony z aktualną promocją.

  ZASIĘG

Pracownia i salon znajduje się w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 32 (niedaleko Park Wilsona, Dworzec PKP). Działamy stacjonarnie na miejscu.

  LOKALIZACJA

Adres: 60-736 Poznań, Głogowska 32, wielkopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.