SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Obsługa barmańska, WeddingBar, CocktailBar,

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonieSprzedaż w salonie
BarmanBarman
GadżetyGadżety
Galeria w internecieGaleria w internecie
KonkursyKonkursy
Nielimitowana ilość drinkówNielimitowana ilość drinków
Owoce i dekoracjeOwoce i dekoracje
Personalizacja wydrukuPersonalizacja wydruku
Pokaz barmańskiPokaz barmański
Wybór tłaWybór tła

Firma BarCocktail powstała przede wszystkim z pasji tworzenia. Aby być dobrym barmanem trzeba mieć to w sercu. Komponowanie koktajli jest dla nas formą sztuki. Jak pokazało nasze doświadczenie, latami zdobywana praktyka w obsłudze barmańskiej przynosi satysfakcję dopiero wtedy, gdy gość podchodzi do baru i z zadowolenia wcale nie chce od niego odchodzić. Uwielbiamy swoją pracę, a możliwość interakcji z ludźmi to coś, co nas dodatkowo napędza. Nasze profesjonalne drink bary obsługują osoby, które przebyły gruntowne szkolenie oraz posiadają odpowiednią praktykę w zawodzie.

 

Nasza dewiza brzmi: „Prawdziwy koktajl przygotują tylko te dłonie, przez które przelało się dziesięć tysięcy litrów dobrego alkoholu.” Wiemy jak dbać o umiejętności zespołu. Stałe inwestycje w jego rozwój zbliżają nas do perfekcji.

 

Najbardziej liczy się sprawianie radości! Oto tajemnica, dzięki której wszystko w BarCocktail zawsze smakuje wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy wynajmujesz nas jako barmanów na wesele, baristów na spotkanie firmowe, czy inną uroczystość – zawsze jesteśmy nastawieni na spełnianie Twoich potrzeb. Oprócz tworzenia egzotycznych, finezyjnych drinków przeprowadzamy także warsztaty barmańskie oraz zjawiskowe pokazy sztuki barmańskiej na różnorodnych imprezach: weselach, studniówkach, 18 urodzinach, rocznicach, spotkaniach integracyjnych, spotkaniach firmowych, uroczystych otwarciach i wielu, wielu innych.

 

Jesteśmy także agencją barmańską z profesjonalna kadrą szkoleniową. Poza obsługą barmańską na eventach, uroczystościach rodzinnych i weselach zajmujemy się także prowadzeniem kursów barmańskich, kelnerskich oraz gastronomicznych. Uczymy sztuki baristycznej dla tych, którzy z tym zawodem pragną związać swoją przyszłość, ale także dla amatorów parzenia kawy w domu. Wśród bogatej oferty naszych szkoleń znajdziesz także kursy o różnym stopniu zaawansowania, które przygotują Cię do zawodu barmana, kelnera i innych. Marzysz o spróbowaniu swoich sił w pokazach barmańskich? Bingo! Jako jedna z niewielu firm w Polsce szkolimy także z working flair! Nasze szkolenia obejmują wielogodzinne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne (szkolimy na prawdziwych alkoholach!).

 

Daj zaprosić się w podróż do naszego niezwykłego świata! Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę, aby dopasować usługę do wymagań klienta. Odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody – pracujemy na terenie całej Polski. Nasze oddziały znajdują się w Trójmieście oraz Warszawie, ale dojedziemy do nawet najmniejszych miejscowości gwarantując terminowość.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od - zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
80-336 Gdańsk
ul. Karpacka 2a /4
woj. pomorskie
Telefon
512-... 512922232
Strona internetowa
http://www.barcocktail.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

  OGŁOSZENIA WYSTAWCY

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  ZASIĘG

Działamy na terenie całej Polski jak również za granicą.

  LOKALIZACJA

Adres: 80-336 Gdańsk, Karpacka 2a, pomorskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-10-21
160 zł cena od

Fontanna czekoladowa Fontanna alkoholowa

kujawsko-pomorskie, toruń

brak
Ogłoszenie
2018-02-02
400 zł cena od
Ogłoszenie
2020-04-01
400 zł cena od