ATRAKCJE WESELNE
branża
26-10-2016
data dodania
Opis ogłoszenia
Obsługa barmańska, WeddingBar, CocktailBar,
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonie Sprzedaż w salonie
Barman Barman
Gadżety Gadżety
Galeria w internecie Galeria w internecie
Konkursy Konkursy
Nielimitowana ilość drinków Nielimitowana ilość drinków
Owoce i dekoracje Owoce i dekoracje
Personalizacja wydruku Personalizacja wydruku
Pokaz barmański Pokaz barmański
Wybór tła Wybór tła

Firma BarCocktail powstała przede wszystkim z pasji tworzenia. Aby być dobrym barmanem trzeba mieć to w sercu. Komponowanie koktajli jest dla nas formą sztuki. Jak pokazało nasze doświadczenie, latami zdobywana praktyka w obsłudze barmańskiej przynosi satysfakcję dopiero wtedy, gdy gość podchodzi do baru i z zadowolenia wcale nie chce od niego odchodzić. Uwielbiamy swoją pracę, a możliwość interakcji z ludźmi to coś, co nas dodatkowo napędza. Nasze profesjonalne drink bary obsługują osoby, które przebyły gruntowne szkolenie oraz posiadają odpowiednią praktykę w zawodzie.

 

Nasza dewiza brzmi: „Prawdziwy koktajl przygotują tylko te dłonie, przez które przelało się dziesięć tysięcy litrów dobrego alkoholu.” Wiemy jak dbać o umiejętności zespołu. Stałe inwestycje w jego rozwój zbliżają nas do perfekcji.

 

Najbardziej liczy się sprawianie radości! Oto tajemnica, dzięki której wszystko w BarCocktail zawsze smakuje wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy wynajmujesz nas jako barmanów na wesele, baristów na spotkanie firmowe, czy inną uroczystość – zawsze jesteśmy nastawieni na spełnianie Twoich potrzeb. Oprócz tworzenia egzotycznych, finezyjnych drinków przeprowadzamy także warsztaty barmańskie oraz zjawiskowe pokazy sztuki barmańskiej na różnorodnych imprezach: weselach, studniówkach, 18 urodzinach, rocznicach, spotkaniach integracyjnych, spotkaniach firmowych, uroczystych otwarciach i wielu, wielu innych.

 

Jesteśmy także agencją barmańską z profesjonalna kadrą szkoleniową. Poza obsługą barmańską na eventach, uroczystościach rodzinnych i weselach zajmujemy się także prowadzeniem kursów barmańskich, kelnerskich oraz gastronomicznych. Uczymy sztuki baristycznej dla tych, którzy z tym zawodem pragną związać swoją przyszłość, ale także dla amatorów parzenia kawy w domu. Wśród bogatej oferty naszych szkoleń znajdziesz także kursy o różnym stopniu zaawansowania, które przygotują Cię do zawodu barmana, kelnera i innych. Marzysz o spróbowaniu swoich sił w pokazach barmańskich? Bingo! Jako jedna z niewielu firm w Polsce szkolimy także z working flair! Nasze szkolenia obejmują wielogodzinne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne (szkolimy na prawdziwych alkoholach!).

 

Daj zaprosić się w podróż do naszego niezwykłego świata! Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę, aby dopasować usługę do wymagań klienta. Odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody – pracujemy na terenie całej Polski. Nasze oddziały znajdują się w Trójmieście oraz Warszawie, ale dojedziemy do nawet najmniejszych miejscowości gwarantując terminowość.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
512-... 512-922-232
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
80-336  Gdańsk
ul. Karpacka  2a  /4
woj. pomorskie
Social media
Social Media
  80-336 Gdańsk, Karpacka 2a, pomorskie
Dodatkowe informacje o regionach działania

Działamy na terenie całej Polski jak również za granicą.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Inne ogłoszenia tego usługodawcy
Zdjęcie ogłoszenie weselne
Pokaz barmański!
BARMAN
- zł
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
47
Całkowita liczba wyświetleń
od 26-10-2016
2646