SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Profesjonalne i niedrogie usługi cyfrowej fotografii ślubnej na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego. Bogate i elastyczne pakiety, szeroki wybór możliwości, solidnie i na czas. Zapraszam

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Dojazd gratisDojazd gratis
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
FotoksiążkaFotoksiążka
Galeria w internecieGaleria w internecie
Sesja plenerowaSesja plenerowa
StudioStudio
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD

Szeroki i łatwy dostęp do aparatów cyfrowych sprawił, że obecnie fotografia to nic trudnego. Takie jednak pojęcie może mieć tylko osoba niedoswiadczona w tej dziedzinie. Owszem trzymać w dłoni aparat i robić nim zdjęcia to nic wielkiego, jednak zrobić je tak by były one piękne i stanowiły wspaniałą pamiątkę to już sztuka. Dlatego współcześńie fotografia zwana jest już sztuką. Sztuką do której realizacji nie wystarczy mieć bardzo dobrego sprzętu nawet za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Należy miec jeszcze to coś co będzie później nasze fotografie wyrówżńiała spośród tysięcy innych. Tym czymś nazwaćmozna doświadczenie, któe w połączeniu z instynktem oraz odpowiednim wyczuciem chwili skutkuje wspaniałymi kadrami. 

 

Dlatego pragnę Państwa zaprosić do zapoznania się z moją ofertą. Ofertą fotografa, który wykonuje zdjęcia od bezmała trzydziestu lat. Od pewnego czasu postanowiłem również poświęcic się również pracy przy fotogarfii ślubnej, rodzinnej jak również portretowej. Dotychczas działałem bowiem głównie w fotografii reportażowej. Tyle nawiasem wstępu, teraz może kilka bardziej istotnych faktów. Mianowicie moją pracę cechuję jak praktycznie każdego dobrego fotografa indywidualizm. Staram się by moje zdjęcia nie były wzorowane na czyiś, to nie ma bowiem najmniejszego sesnu. Często ktoś w swojej pracy kieruje lub może wzoruje na czyichś pracach. Ja staram się by to co robię było niepowtarzalne, tak by klient miał zdjecia z których będzie zadowolony, a nie takie jakich w sieci jest mnóstwo. Do każdego zlecenia podchodzę indywisualnie. Zaczyna się od spotkania, podczas któego szeroko omawiam z klientem to czego on oczekuje ode mnie jako fotografa i co pragnie w zamian za płacone mi honararium otrzymać. Są to istotne szczegóły, bnowiem każdy z nas jest inny i każdy z nas ma również nieco inne potrzeby. Na wszystkie moje usługi spisuję z klientem pisemną umowę, któa w równym stopniu zabezpiecza interesy obu stron. Umowa zawiera również szczegułowo wyszczególnione informacje odnośnie zamawianej usługi, oraz co w zamian za to otrzyma. Czyli takie dane jak:

- ilość zdjęć

- czy w skład oferty wchodzi np. fotoksiązka, album itp.,

- w jakiej postaci zostaną dostarczone klientowi zdjęcia

- maksymalny czas oczekiwania na zdjęcia, itd ...

Do pracy nigdy nie przychodzę z jednym aparatem, co jest często spotykane u wielu fotogarfów. Zawsze mam pod ręką drugi zapasowy aparat, jak również odpowiedni zapas kart pamięci, akumulatorów i lamp reporterskich. Do samej już fotografii, używam pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych marki Nikon, wraz z odpowiednimy obiektywami. Podczas pracy zdjęcia zapisywane są równocześnie w dwóch od siebie niezależnych gniazdach, na dwóch wysokiej jakości karatch pamięci. Oczywiście całej mojej pracy towarzyszy również w miarę możliwości tworzenie dodatkowych kopii już zarejestrowanych fotogarfii. Wszystko po to by w razie awarii, która jak przy każdym chociażby nie wiem jak najlepszym sprzęcie może się zdażyć nie zostawić klienta bez zdjęć. 

 

Posiadam upoważnienia do fotografowania i filmowania Celebracji Liturgicznych wydane przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej. Jest to również bardzo istotne przy doborze fotografa, bowiem jełsi się okaże iż wynajęty przez Państwa człowiek takich uprawnień nie posiada, to może się to skończyć brakiem zdjęć z ceremonii ślubnej. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się bliżej zm oją ofertą, do obejżenia moich prac dostępnych na mojej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych. 

 

Pozdrawiam Tomasz Jakóbczyk

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 2000 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
32-048 Gotkowice
ul. Gotkowice 21 
woj. małopolskie
Telefon
508-... 508269398
Strona internetowa
http://www.foto-jakobczyk.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Dyspozycja fotografa od momentu przygotowań, porpzez uroczystość ślubną i zabawę weselną do godziny pierwszej w nocy. Klient otrzymuje 100 zdjęć poddanych profesjonalnej, autorskiej obróbce cyfrowej, oraz pozostałe dobre fotografie z tego dnia. Zdjęć zazwyczaj jest kilkaset. W ramach pakietu klient otrzymuje również fotoksiążkę oraz 20 zdjęć w wersji papierowej na papierze o formacie 15 x 21 cm. Zdjęcia będą przekazane klientowi na płycie DVD lub na penrivie, całość oczywiście w eleganckim pamiątkowym etui. 

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 250 km

Siedziba mojej firmy znajduje się w Gotkowicach. Jest to niewielka miejscowość położona nieopodal granicy województw małopolskiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego. Dlatego swoim działaniem obejmuję głównie te województwa, jednakże nie ograniczam się wyłącznie do tych terenów :). 

Na sesje wyjazdowe takie jak ślubne lub również rodzinne, dziecięce czy także ciążowe i noworodkowe przyjmuję zlecenia głównie z takich regionów polski jak:

województwo małopolskie: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane i wszystkie pozostałe miejscowości z tego województwa.
województwo śląskie: Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Bielsko Biała, Częstochowa oraz wszystkie pozostałe miejscowości tego województwa.
województwo świętokrzyskie: Kielce, Pińczów, Jędrzejów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz wraz ze wszystkimi pozostałymi miejscowościami z tego województwa.

Dojazd do klienta w ramach tych województw w przypadku fotogarafii słubnej jest już wliczony w cenę usługi.

  LOKALIZACJA

Adres: 32-048 Gotkowice, Gotkowice 21, małopolskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-06-20
2700 zł cena od
Ogłoszenie
2018-08-27
1200 zł cena od

Ryszard Litwiak Fotografia ślubna

śląskie, Piekary Śląskie

brak
Ogłoszenie
2018-03-29
2850 zł cena od

MKFOTO Fotografia Ślubna Michał Krawiec

podkarpackie, Jarosław

brak