SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Subtelny i delikatny reportaż ślubny stworzony przed duet StudioMandala ,będzie przywoływał piękne wspomnienia przez wiele długich lat.

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Dojazd gratisDojazd gratis
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Sprzedaż w internecieSprzedaż w internecie
Album tradycyjnyAlbum tradycyjny
FotoksiążkaFotoksiążka
Galeria w internecieGaleria w internecie
LustrzankaLustrzanka
Obraz na płótnieObraz na płótnie
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD

Cześć Cieszymy się, że jesteś! Mandala to historie zamknięte w bajkach i ciepłych kadrach. Jesteśmy siostrami, które doskonale znają wartość zachowanych w albumie wspomnień. Zajmujemy się fotografią okolicznościową, portretową, biznesową. Szczególnie uwielbiamy śluby i radosne sesje rodzinne. Z każdej historii staramy się wyciągnąć jak najwięcej emocji. To one tworzą wszystko co możesz tutaj znaleźć. Więcej naszych realizacji znajdziesz na stronie i instagramie. Wpadnij, rozejrzyj się i daj znać czego potrzebujesz. Stworzymy Ci czarującą opowieść!

Fotografia ślubna,
to przede wszystkim emocje i uczucia. Zatrzymanie ich na fotografiach nie jest prostym zadaniem, ale kiedy już się to zrobi – zdjęcia będą zachwycać i przywoływać wspomnienia przez wiele kolejnych lat. Warto zaufać fotografowi, który wie co robi.
Reportaż ślubny to mandalowa praca już od dobrych kilku lat. Każdy kolejny to nowe doświadczenia, przeżycia, ale też równie poważne i odpowiedzialne podejście do tematu. W najważniejszym dla Was dniu pracujemy w duecie. Niektórzy mogą pomyśleć, że to za dużo, że niepotrzebnie. Zupełnie nie jest to prawdą. W dniu ślubu tyle się dzieje, że jeden fotograf mógłby oddać zaledwie część całej opowieści. Duet fotografów staje się obserwatorem dwóch stron. Kiedy jedno z nas fotografuje Parę Młodą mówiącą sobie te najważniejsze słowa, drugie stoi odrobinę dalej i uwiecznia dla Was reakcję najbliższych. Kiedy jedno z nas fotografuje przygotowania Pani Młodej, drugie zagląda do Pana Młodego, gdzie zazwyczaj dzieją się równie ciekawe rzeczy. Wydaje się sensowne, prawda?

Całość musi być spójna i odpowiednio dopracowana.
Jakiś czas przed weselem, chcemy się z Wami spotkać, by omówić szczegóły. Plan ślubu jest nam potrzebny kilka dni wcześniej, byśmy mogli sobie cała pracę zaplanować i rozłożyć na etapy. Nie zawsze uda się nam spotkać – wtedy ratuje nas rozmowa telefoniczna, albo wymiana maili. Fotografia ślubna musi tworzyć jedną, spójną opowieść. Dlatego też postprodukcją, pakowaniem i zamykaniem wszystkiego zajmuje się jedna osoba. Sesja plenerowa, może zostać wykonana w dniu ślubu, lub w innym, zaplanowanym wcześniej terminie. Małopolska i Podkarpacie to nasze główne tereny pracy. Nie mamy jednak nic przeciwko wyjazdom gdzieś w dalsze rejony Polski.
Opowieść musi posiadać także piękną oprawę.
Waszą historię oddajemy w formie ręcznie klejonego albumu, w którym znajduje się część fotografii. Całość, to zazwyczaj około 600 zdjęć, obrobionych i gotowych do druku i publikacji. Jeżeli nie chcecie albumu – możemy także oddać po prostu luźne odbitki. Jest także możliwość dodatkowego zamówienia albumów w różnych rozmiarach. Wersja cyfrowa, czyli całość zdjęć łącznie z sesją plenerową, znajduje się na dwóch nośnikach pendrive zapakowanych elegancko w drewno. Jest możliwość także stworzenia galerii internetowej. Cenę ustalamy indywidualnie. Jeśli jesteście zainteresowani, lub macie jakiekolwiek pytania – zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie!

 

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 1700 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
38-400 Krosno  
woj. podkarpackie
Telefon
Brak telefonu
Strona internetowa
http://www.fotomandala.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-08-27
1200 zł cena od

Ryszard Litwiak Fotografia ślubna

śląskie, Piekary Śląskie

brak
Ogłoszenie
2016-07-13
1600 zł cena od
Ogłoszenie
2019-04-18
1700 zł cena od

Joanna Malewska Fotografia

śląskie, Bytom

brak