FOTOGRAFIA
branża
06-08-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Subtelny i delikatny reportaż ślubny stworzony przed duet StudioMandala ,będzie przywoływał piękne wspomnienia przez wiele długich lat.
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Dojazd gratis Dojazd gratis
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Album tradycyjny Album tradycyjny
Fotoksiążka Fotoksiążka
Galeria w internecie Galeria w internecie
Lustrzanka Lustrzanka
Obraz na płótnie Obraz na płótnie
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD

Cześć Cieszymy się, że jesteś! Mandala to historie zamknięte w bajkach i ciepłych kadrach. Jesteśmy siostrami, które doskonale znają wartość zachowanych w albumie wspomnień. Zajmujemy się fotografią okolicznościową, portretową, biznesową. Szczególnie uwielbiamy śluby i radosne sesje rodzinne. Z każdej historii staramy się wyciągnąć jak najwięcej emocji. To one tworzą wszystko co możesz tutaj znaleźć. Więcej naszych realizacji znajdziesz na stronie i instagramie. Wpadnij, rozejrzyj się i daj znać czego potrzebujesz. Stworzymy Ci czarującą opowieść!

Fotografia ślubna,
to przede wszystkim emocje i uczucia. Zatrzymanie ich na fotografiach nie jest prostym zadaniem, ale kiedy już się to zrobi – zdjęcia będą zachwycać i przywoływać wspomnienia przez wiele kolejnych lat. Warto zaufać fotografowi, który wie co robi.
Reportaż ślubny to mandalowa praca już od dobrych kilku lat. Każdy kolejny to nowe doświadczenia, przeżycia, ale też równie poważne i odpowiedzialne podejście do tematu. W najważniejszym dla Was dniu pracujemy w duecie. Niektórzy mogą pomyśleć, że to za dużo, że niepotrzebnie. Zupełnie nie jest to prawdą. W dniu ślubu tyle się dzieje, że jeden fotograf mógłby oddać zaledwie część całej opowieści. Duet fotografów staje się obserwatorem dwóch stron. Kiedy jedno z nas fotografuje Parę Młodą mówiącą sobie te najważniejsze słowa, drugie stoi odrobinę dalej i uwiecznia dla Was reakcję najbliższych. Kiedy jedno z nas fotografuje przygotowania Pani Młodej, drugie zagląda do Pana Młodego, gdzie zazwyczaj dzieją się równie ciekawe rzeczy. Wydaje się sensowne, prawda?

Całość musi być spójna i odpowiednio dopracowana.
Jakiś czas przed weselem, chcemy się z Wami spotkać, by omówić szczegóły. Plan ślubu jest nam potrzebny kilka dni wcześniej, byśmy mogli sobie cała pracę zaplanować i rozłożyć na etapy. Nie zawsze uda się nam spotkać – wtedy ratuje nas rozmowa telefoniczna, albo wymiana maili. Fotografia ślubna musi tworzyć jedną, spójną opowieść. Dlatego też postprodukcją, pakowaniem i zamykaniem wszystkiego zajmuje się jedna osoba. Sesja plenerowa, może zostać wykonana w dniu ślubu, lub w innym, zaplanowanym wcześniej terminie. Małopolska i Podkarpacie to nasze główne tereny pracy. Nie mamy jednak nic przeciwko wyjazdom gdzieś w dalsze rejony Polski.
Opowieść musi posiadać także piękną oprawę.
Waszą historię oddajemy w formie ręcznie klejonego albumu, w którym znajduje się część fotografii. Całość, to zazwyczaj około 600 zdjęć, obrobionych i gotowych do druku i publikacji. Jeżeli nie chcecie albumu – możemy także oddać po prostu luźne odbitki. Jest także możliwość dodatkowego zamówienia albumów w różnych rozmiarach. Wersja cyfrowa, czyli całość zdjęć łącznie z sesją plenerową, znajduje się na dwóch nośnikach pendrive zapakowanych elegancko w drewno. Jest możliwość także stworzenia galerii internetowej. Cenę ustalamy indywidualnie. Jeśli jesteście zainteresowani, lub macie jakiekolwiek pytania – zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
38-400  Krosno    
woj. podkarpackie
Social media
Social Media
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
55
Całkowita liczba wyświetleń
od 06-08-2018
2820