SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

wSPAniałe wesele w SPA Hotelu Splendor ****

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność przelewemPłatność przelewem
Indywidualne menuIndywidualne menu
KlimatyzacjaKlimatyzacja
OgródOgród
ParkingParking
Pokoje gościnnePokoje gościnne
TarasTaras
Własne wypiekiWłasne wypieki
Apartament dla nowożeńcówApartament dla nowożeńców

Przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie. Pozostaje w pamięci na stałe. Bardzo ważny jest klimat miejsca oraz profesjonalna obsługa. Jesteśmy przekonani, że spełniamy te warunki. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, zaufało nam już wielu Klientów, również z zagranicy.

 

Lokalizacja hotelu

SPA Hotel Splendor**** usytuowany jest 15 km od Rzeszowa, na szczycie wzgórza u progu Bieszczad. Malowniczy krajobraz z widokiem na panoramę Rzeszowa i zalesione wzgórza w promieniu ok. 50 km, czyste powietrze i klimat zbliżony do górskiego tworzą wspaniałe miejsce na przyjęcia weselne. Atrakcyjny teren dookoła, jak również wnętrza hotelu umożliwiają wykonanie niezapomnianej sesji zdjęciowej na miejscu. W ogrodzie znajduje się także altana biesiadna, którą można wykorzystać jako przestrzeń grillową na poprawiny.

 

Sale weselne

Dysponujemy dwiema salami, odpowiednio dostosowanymi do organizacji przyjęć weselnych. Pierwsza jest w stanie pomieścić do 100 osób, druga do 130 osób. Dopełnieniem restauracji jest taras letni, z kuszącym widokiem na panoramę Rzeszowa.

 

Menu

Wykwintne menu weselne zostało dokładnie opracowane przez doświadczonego Szefa Kuchni w dwóch wariantach cenowych.

Nasza oferta może zostać zmodyfikowana i dopasowana do oczekiwań Pary Młodej. Pozostajemy otwarci na sugestie i propozycje ze strony naszych Klientów.

 

Dodatkowe atrakcje

Aby urozmaicić przyjęcie weselne dodatkowo możemy pośredniczyć w organizacji dodatkowych atrakcji, może to być m.in. pokaz barmański, pokaz ognia, pokaz sztucznych ogni, koncert muzyki afro amerykańskiej. Wystarczy podać swoje oczekiwania, a my postaramy się je spełnić.

 

Zakwaterowanie

Dysponujemy 76 miejscami noclegowymi. Ceny ustalane są indywidualnie, dla Gości Weselnych proponujemy bardzo atrakcyjne rabaty od cen standardowych.

 

Zapraszamy do odbycia wirtualnej wycieczki po hotelu, gdzie można zapoznać się z wyglądem wnętrz obiektu oraz jego otoczenia:

 

http://spahotelsplendor.pl/kontakt/wirtualny-spacer

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 159 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
36-042 Lubenia koło Rzeszowa
ul. Siedliska 495 
woj. podkarpackie
Telefon
571-... 571388785
Strona internetowa
http://www.spasplendor.pl
MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  LOKALIZACJA

Adres: 36-042 Lubenia, Siedliska 495, podkarpackie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.