KONSULTANCI ŚLUBNI
branża
16-03-2021
data dodania
Opis ogłoszenia
All you need is Wedding Deluxe
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Dojazd gratis Dojazd gratis
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność kartą Płatność kartą
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Sprzedaż w salonie Sprzedaż w salonie
Śluby cywilne Śluby cywilne
Śluby kościelne Śluby kościelne
Śluby w plenerze Śluby w plenerze

Wedding Deluxe to profesjonalna organizacja ślubów i wesel. Kompleksowo planuję uroczystość, aby na sam koniec być z wami w tym dniu. Jako wedding planner wiem, jaka sala weselna ma najlepszą ofertę, jaki DJ gra od serca, a która makijażystka zrobi wszystko, aby makijaż Panny Młodej przetrwał łzy przysięgi. Pracujemy z profesjonalistami, którzy gwarantują wam najwyższą jakość usług, a efekt końcowy przerośnie najśmielsze oczekiwania! Podejmowane przez nas działania prowadzone są również w wersji online, zatem klienci zagraniczni mają ułatwiony kontakt i zapewnioną pomoc. Planujemy, doradzamy, działamy. Jeśli brakuje Wam pomysłów, czasu i wprawy - jesteśmy!

 

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Od pierwszego spotkania planuję ślub i wesele, aby na sam koniec być z Państwem w tym dniu. Szukam podwykonawców, negocjuję z nimi dobre ceny i warunki. Przez cały okres współpracy jesteśmy w stałym kontakcie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jako konsultant ślubny wiem, co będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem. 

 

Kompleksowa organizacja bez koordynacji

Planuję, dobieram, doradzam. Przygotowuję dla was cały ślub i wesele - ustalam budżet, harmonogram i scenariusz. Pomagam wybrać podwykonawców spełniających wasze oczekiwania, negocjuję z nimi ceny. Przez cały okres od początku współpracy jestem z Wami, a na 2 tygodnie przed weselem oddaję Wam przygotowany scenariusz ślubu i wesela oraz omawiam ustalone wcześniej szczegóły.

 

Częściowa organizacja ślubu i wesela bez koordynacji/z koordynacją

Zaczęliście, ale nie wiecie jak skończyć? Wybieracie usługodawcę, ale czytacie umowę i nie wiecie, czy wszystko  jest w porządku? Tu właśnie zaczyna się moja pomoc. Niezależnie od etapu, na jakim się znajdujecie w organizacji, przejmuję wszystkie obowiązki za was i pomagam ułożyć wszystko od A do Z.

 

Koordynacja dnia ślubu i wesela 

Wszystko ustalone, a mimo wszystko macie obawy, że będzie inaczej niż zakładacie? Dzięki naszej koordynacji wasz dzień będzie doprecyzowany co do minuty, a wy będziecie mogli cieszyć się sobą.

 

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Nie szufladkuję stylów, nie ograniczam się w planowaniu, zawsze jestem dla mojej pary i pomagam we wszystkim.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Na pierwszym spotkaniu w formie bezpośredniej lub online, które jest niezobowiązujące, ustalamy wasze oczekiwania, budżet, który jest przeznaczony na wesele i robimy wstępny kosztorys. Następnie jeśli wszystko wam się spodoba, podpisywana jest umowa współpracy i właśnie wtedy zaczyna się organizacja ślubu i wesela. Jeśli chodzi o kontakt, przede wszystkim jest to kontakt telefoniczny, e-mailowy oraz poprzez video rozmowę. W waszym imieniu jadę oglądać sale weselne, tym samym negocjować ceny i warunki.

Co w sytuacji, gdy para ma podpisane umowy z podwykonawcami, ale chciałaby skorzystać z oferty?

W swojej ofercie posiadam różne pakiety dostosowane do potrzeb i budżetu pary. W zależności od oczekiwań jest w czym wybierać.

W jaki sposób para może zaoszczędzić, korzystając z moich usług?

Przede wszystkim negocjuję ceny z usługodawcami oraz salami weselnymi. Nierzadko obniżam koszty do kilku/kilkunastu tysięcy złotych.

Jakie mam doświadczenie związane z sytuacjami nietypowymi?

Pomimo tego, że działam głównie na obszarze województwa zachodniopomorskiego, jestem w trakcie organizacji ślubu na mazurach. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
792-... 792-887-217
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
70-222  Szczecin    
woj. zachodniopomorskie
Social media
Social Media
  73-110 Stargard, Rzeźnicza 666, zachodniopomorskie
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 50 km   Darmowy dojazd
Regiony działania
  
  
Dodatkowe informacje o regionach działania

Działam głównie na obszarze województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, pomorskiego oraz wielkopolskiego. Jestem moblina, dzięki czemu nie ogranicza mnie komunikacja publiczna. 

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
69
Całkowita liczba wyświetleń
od 16-03-2021
69