W programie partnerskim od 03-11-2020
  SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy organizacji dnia ślubu? Od tego masz nas! Zyskasz pewność, że Wasz dzień ślubu będzie iście wyjątkowy, bezpieczny i dopięty na ostatni guzik!

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Śluby cywilneŚluby cywilne
Śluby kościelneŚluby kościelne
Śluby w plenerzeŚluby w plenerze
Dojazd gratisDojazd gratis

Przygotowania do wesela w dobie pandemii koronawirusa będą mniej stresujące z nami! W cenie pakietu kompleksowego i ekstremalnego otrzymujecie usługę przenoszenia wesela (ustalenie zmiany terminu ze wszystkimi usługodawcami i dopięcie formalności) aż do skutku - tyle razy, ile będzie to konieczne. W przypadku umowy z nami i zmiany terminu, nie pobieramy dodatkowego zadatku. Dbamy również o formalności i odpowiednie zapisy we wszystkich umowach.

 

Skoro tu jesteś, to szukasz profesjonalnego wsparcia, czyli wedding plannerki. Co w takim razie powinnaś o nas wiedzieć? 

  1. Stawiamy na wyjątkowość - organizowane przez nas wesela są wyjątkowe i dopieszczone w każdym aspekcie. Nasze Pary Młode to wyjątkowi pasjonaci, zakochani w sobie nawzajem po uszy. My same (czyli Agnieszka i Paulina) jesteśmy wyjątkowymi dziewczynami z którymi szybko się zaprzyjaźnisz. 

  2. Stawiamy na konkrety - szybka i sprawna komunikacja to podstawa (również w języku angielskim). Nie spotkasz u nas lukrowania rzeczywistości, tylko szczere opinie. Tabele, listy zadań i procedury to gwarancja sukcesu organizacyjnego.

  3. Stawiamy na jakość - zapewniamy kompleksowe usługi, indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej naszej Pary Młodej. Dobierani usługodawcy spełniają dwa główne warunki, czyli profesjonalizm i najlepszy stosunek jakości do ceny. Wierzymy, że o prawdziwym luksusie nie świadczą diamenty i błysk, a wolny czas, który można poświęcić na celebrowanie życia z bliskimi.

Jeśli te trzy zasady są Ci bliskie i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w organizacji dnia ślubu, to jesteśmy tu dla Ciebie :) 

 

Napisz, zadzwoń albo wyślij znaki dymne, abyśmy mogli wspólnie stworzyć Wasz zachwycający dzień ślubu!


Pierwsze spotkanie z nami jest niezobowiązujące i może odbyć się na żywo, przy pysznej kawie albo wirtualnie, poprzez komunikator (np. Zoom). Dzięki takiej rozmowie możecie się przekonać, czy nadajemy na tych samych falach i czy właśnie takiego wsparcia potrzebujecie. My możemy opowiedzieć o naszej pracy i przygotować ofertę skrojoną pod Wasze potrzeby.

 

Czym jest profesjonalne wsparcie w naszym wydaniu?

- konkretną wizją dnia ślubu, która ułatwi Wam podejmowanie decyzji
- zestawieniami ofertowymi najlepszych usługodawców, dopasowanymi do Waszych potrzeb
- dokładnym harmonogramem przygotowań, który uporządkuje chaos organizacyjny
- stałym kontaktem z Wami, abyście mieli poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad całym procesem 
- odpowiedziami na Wasze pytania i wątpliwości oraz poradami dostosowanymi do Waszej sytuacji
- dbałością o detale i spójność wszystkich elementów
- byciem przy Was, rozmowami, żartami, ciepłym słowem i szerokim uśmiechem :) 

 

 

Śluby i wesela organizujemy na całym terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, a siedziba firmy jest w Białymstoku.

 

SPECJALNA PROMOCJA - jeśli podpiszesz z nami umowę na kompleksową organizację do końca stycznia 2021, otrzymasz organizację poprawin gratis!

 

 

Dlaczego warto? Dzień ślubu już się nie powtórzy, więc dobrze byłoby zorganizować go najlepiej jak to tylko możliwe ;)

Wyślij wiadomość i zacznijmy działać już dziś!

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 4000 zł
  WIZYTÓWKA

  DANE KONTAKTOWE

Adres
15-662 Białystok
ul. Stroma 1F 
woj. podlaskie
Telefon
575-... 575723234
Strona internetowa
https://weselnewrzosowisko.pl/
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

  MIASTA I WOJEWÓDZTWA
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Nasze usługi są zawsze dopasowane do potrzeb danej pary młodej. Zakres współpracy dobieramy na podstawie Waszych potrzeb, etapu przygotowań na jakim jesteście oraz Waszych marzeń i planów na dzień ślubu. Podane poniżej pakiety mają jedynie zobrazować Wam nasze możliwości, a szczegóły ustalimy na wstępnej konsultacji. 

6000 złCennik Portal Ślubny
Pakiet kompleksowy

To usługa dla osób, które chcą zorganizować dzień ślubu w ścisłej współpracy z nami.

W tym pakiecie, Wy zajmujecie się tym co lubicie, a my przejmujemy od Was wszystkie pozostałe zadania z ustalonego wspólnie harmonogramu przygotowań. Decyzyjność zawsze pozostaje po Waszej stronie, ale to my wyszukujemy usługodawców, ustalamy z nimi szczegóły, prowadzimy spotkania, załatwimy wszystko co potrzebne.


W tym pakiecie otrzymujecie też nielimitowaną ilość spotkań z nami, nasze wsparcie przy organizacji każdej, nawet najdrobniejszej rzeczy oraz koordynację dnia ślubu w naszym wykonaniu.


W cenie pakietu kompleksowego otrzymujecie usługę przenoszenia wesela (ustalenie zmiany terminu ze wszystkimi usługodawcami i dopięcie formalności) aż do skutku - tyle razy, ile będzie to konieczne.


Cena i szczegółowy zakres pakietu (podana tutaj cena jest ceną minimalną), są ustalane indywidualnie, po wstępnej, bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji.

10000 złCennik Portal Ślubny
Pakiet ekstremalny

To usługa dla osób, które oprócz wyjątkowego dnia ślubu chcą też mieć idealnie zaplanowane wydarzenia towarzyszące jak poprawiny, zaręczyny, wieczór panieński, itd.

Ten pakiet jest rozszerzeniem pakietu kompleksowego, czyli zawiera wszystko to, co dotyczy ślubu i wesela + organizacją i koordynację wszystkich pozostałych wydarzeń.


Cena i szczegółowy zakres pakietu (podana tutaj cena jest ceną minimalną), są ustalane indywidualnie, po wstępnej, bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji.

4000 złCennik Portal Ślubny
Pakiet doradczy

Usługa dla osób, które chcą samodzielnie organizować dzień ślubu, ale jednocześnie mieć pewność, że wszystko pójdzie po ich myśli.

W tym pakiecie otrzymujecie nasze wsparcie, doświadczenie i wiedzę, ale wszystkie zadania ze stworzonego wspólnie harmonogramu przygotowań wykonujecie własnoręcznie.

W pakiecie jest też zawarta nielimitowana ilość spotkań z nami, na których omawiamy wszystko co ślubne oraz koordynacja dnia ślubu w naszym wykonaniu.

Cena i szczegółowy zakres pakietu (podana tutaj cena jest ceną minimalną), są ustalane indywidualnie, po wstępnej, bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji.

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 400 km

Działamy na całym terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku. 

  LOKALIZACJA

Adres: 15-426 Białystok, Stroma 1F, podlaskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2019-01-18
- zł cena od

Agencja Esa - ślub jak z bajki!

śląskie, Bielsko-Biała

brak
Ogłoszenie
2018-07-10
- zł cena od

Dream Day Design - designerska agencja ślubna

dolnośląskie, Wrocław

5.00
Ogłoszenie
2017-09-25
4000 zł cena od