DJ
branża
07-08-2018
data dodania
PRESTIGE
wyróżnione
Opis ogłoszenia
Profesjonalizm = Kultura Prowadzenia + Doświadczenie
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Dojazd gratis Dojazd gratis
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Animacje dla dzieci Animacje dla dzieci
Ciężki dym Ciężki dym
Gry i zabawy Gry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Konferansjer Konferansjer
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle
Zapowiedzi w języku angielskim Zapowiedzi w języku angielskim
Zapowiedzi w języku niemieckim Zapowiedzi w języku niemieckim
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Gadżety Gadżety

Brzoza Agency Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn to:

Dj / Prezenter Muzyczny / Konferansjer.

 

O Firmie

Z wykształcenia jestem polonistą (podczas studiów założyłem dwa kabarety – stąd kreuję z… poczuciem humoru), z zawodu i pasji DJ,  PM ( prezenterem muzycznym) , dziennikarzem radiowym i prasowym. 
Swoją pozycję na „branżowym rynku” ugruntowałem pracując i współpracując z: WAMA, olsztyńskim RMF FM  a także prasą regionalną.


                                                                            Założyłem olsztyński oddział Radia ESKA.

  

Wesela:

                                           

Realizowane a właściwie kreowane przeze mnie uroczystości weselne zawsze mają niepowtarzalny charakter. W trakcie niezobowiązującego spotkania przedstawiam swoją ofertę „Dwóch w jednym” (Dj/Wodzirej). Zaproponuję kilka oryginalnych konkursów i zabaw, które nie urażą najbardziej wysublimowanego Gościa lub zaakceptuję propozycje Klienta. Na życzenie przedstawię dodatkowe atrakcje artystyczne (np. występ saksofonisty, skrzypka, gitarzysty, iluzjonisty, show Elvisa, kabaret piosenki), które podniosą rangę Uroczystości, ale i cenę. Odpowiednio dobraną muzykę wykreuję wyłącznie z legalnych nośników CD.  Mile widziane propozycje Pary Młodej, Gości, w tym także lista utworów „zakazanych”. Moja „ baza i wiedza muzyczna” obejmuje przeboje, hity – od międzywojnia , przez lata 50,60,70,80,90 po utwory XXI wieku . Spełnię praktycznie każde życzenie muzyczne ( te kontrowersyjne po akceptacji Pary Młodej). Trudno mnie zaskoczyć. Natomiast ja zaskakuję zawsze. To atut obcowania z muzyką od zawsze. Jestem z „Nią” na bieżąco , gdyż na co dzień gram w olsztyńskich lokalach, pubach,klubach (ostatnio Galeria Sowa - Olsztyn, Hotel Mazuria - Mrągowo).

Podczas wesel wykorzystuję najwyższej jakości i najnowszej generacji sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy renomowanych firm , zapewniający pełen profesjonalizm dla ucha. Obejmuje on m.in.:

Profesjonalny DJ system (do 350 osób):

dJ konsoleta PIONEER 350

efektowne, mobilne stanowisko „didżejskie” 

Nagłośnienie centralne ( kolumny K-Series K12 Active Loudspeaker QSC, moc wyjściowa 1000W class D)

Kolumna basowa QSC KSub- 1000W Dual 12"

Mikrofony bezprzewodowe SHURE BLX/SM58 

Efekty (wyłącznie LED renomowanych firm American DJ, Showtec, Colorstage, Laserworld)

 

Wytwornica dymu ciężkiego (efekt – „Taniec w chmurach”) BeamZ LF 1500 ( wytwarza 300m3 /minutę) 

 

Umowa

Zawsze podpisuję umowę (prawnie sformalizowaną) na korzyść Kontrahenta.

Formularz Umowy udostępniam na życzenie.

Nowoczesne, kreatywne na miarę XXI wieku podejście do Waszego przyjęcia weselnego, modne rozwiązania oraz dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, to niepowtarzalność , wyjątkowość Waszego Wesela!

Przypomnę, aby zapewnić maksymalną satysfakcję z realizacji Państwa zamierzenia - organizuję spotkanie (najczęściej online), by oferta była idealnie dopasowana do Waszych oczekiwań .

 

                                                                Zapraszam do kontaktu!  - Brzoza Olsztyn

 

Cennik
Poniżej, znajdują się przykładowe cenniki wraz z opisem, przygotowane przez usługodawcę

Cennik Portal Ślubny Pakiet Standard 3000 zł

Pakiet Standard : Uroczystość welna "klasyczna" (przywitanie , toasty,pierwszy taniec, podziękowania, przemowy,zbawy,tort, oczepiny).

Cennik Portal Ślubny Wesele uproszczone (ostatnio coraz bardziej preferowane) 2250 zł

Wesele uproszczone - bez zbawa , oczepin, eventów etc.

Cennik Portal Ślubny Wesele z eventami 4000 zł

Wesele z eventami - cela uzależniona od atrakcji: występ iluzjonisty, skrzypka, "taniec w chmurach" , fotobudka, kabaret, gitarzysta, saksofonista etc.

Cennik Portal Ślubny Obiad weselny 1500 zł

Obiad weselny, to w założeniu "muzyka w tle" z ewentualnymi spontanicznymi  tańcami Gości. Uwaga! Ograniczony (ustalony wcześniej)  czas trwania Uroczystości.

Cennik Portal Ślubny Uroczystość plenerowa 3500 zł

Ta forma  z powodu swojej różnorodności jest cenowo bardzo umowna: 2000 - 5000 ,00 PLN   

Dyskoteka: 1500 PLN

Impreza okazjonalna (imieniny, urodziny, Andrzejki, rocznica ślubu, "osiemnastka"...  1500 - 2000 PLN

Impreza Firmowa: 2500-3500 PLN

Studniówka: 3500 PLN 

Wesela:

"obiad weselny" - 1500 - 2000 PLN

"wesele uproszczone" (bez zabaw , oczepin") - 2000  - 2500 PLN

Wesele Standard - 3000 - 3500 PLN

wesele z eventami -  PLN - do ustalenia

wesele z poprawiami - 3750 - 4250 PLN ( Negocjacja!)

Poprawiny: min. 1500 PLN ( standard: połowa  ceny "wesela standard"), ale zawsze do negocjacji, zwłaszcza gdy kreowana jest opcja "wesele+poprawiny)

Sylwester - 3500 - 4500 PLN

Uwaga!

Rozpiętość cenowa uzależniona m.in. od: dojazdu, ilości sprzętu, sali,  wydłużonego czasu trwania , obecności dzieci, eventów!

Uwaga Bis! 

Promocje (min.10%  max 20%) - dot. między innymi "Uroczystości organizowanych Ad hoc - w ostaniej chwili, w terminach "nietypowych".

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
606-... 606-647-539
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
10-089  Olsztyn    
woj. warmińsko-mazurskie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 300 km
Regiony działania
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Dodatkowe informacje o regionach działania

warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, mazowieckie, podlaskie, wielkopolskie,łódzkie - dojazd wliczony w koszta Uroczystości.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
      5.0
Liczba opinii - 37
Średnia cena - 2000 zł
 5.0
  Jakość usługi
 5.0
  Profesjonalizm
 5.0
  Elastyczność
 5.0
  Cena
 5.0
  Współpraca
Usługi, z których skorzystali opiniodawcy
Zdjęcia oceniających

 5.0  
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do sprawy jakie cechuje dj Brzoza. Od pierwszego spotkania od pierwszej rozmowy aż do zakończenia wesela Pan Wiesław Brzozowski okazał nam wyrozumiałość i zrozumienie jak również profesjonalne podejście do pracy. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Jako dowód jego zaangażowania świadczy fakt że goście chcieli wręcz dopłacać z własnej kieszeni żeby tylko dj grał choć godzinę dłużej. (Monika i Paweł Goździewscy - Klewki 27.04.2024)
   Monika i Paweł    09-05-2024 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, 

 5.0  
Szczerze polecam :-) Pan Wiesław zajął się oprawą muzyczna moich urodzin. Od pierwszej rozmowy wykazał się kultura i profesjonalizmem. Na imprezie nie musiałam się o nic martwić, a wręcz mogłam liczyć na jego pomoc w tzw. Co, kiedy i jak:-). Umiejętnie wyciągał gości na parkiet. Panie Wiesławie, bawiłam się świetnie. Jeszcze raz dziękuję ♡
   Anna -Jubilatka (12.04.2024 - Bartoszyce)    15-04-2024 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Polecam świetna obsługa bez żadnego problemu. Nasi goście świetnie się bawili przez 2 dni ☺️. Na pewno a raczej zdecydowanie wybralibyśmy jeszcze raz Dj. Profesjonalizm i super podejście do klienta. I co najważniejsze prowadzenie imprezy bez alkoholu. Dziękujemy jeszcze raz za poprowadzenie naszego wesela wybawiliśmy się super i goście również chwalili, że super Dj mieliśmy. Pozdrawiamy ☺️
   Agnieszka Caroll (Ełk-7.10.2023)    26-10-2023 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Zapowiedzi w języku angielskim, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dziękujemy Panie Wiesławie za wspólnie spędzony czas. Pan Wiesław zajął się oprawą muzyczną i prowadził nasze wesele we wrześniu tego roku w Brajnikach. Od samego początku szczegółowo zapoznał się z naszymi oczekiwaniami, przy czym służył także fachową pomocą i w wielu kwestiach doskonale nam doradził. Pan Wiesław jest osobą o bardzo dużej kulturze osobistej i o dużym poczuciu humoru. Prowadzenie było doskonałe, a muzyka świetna, tak, że wszyscy goście, od najmłodszych do najstarszych, bardzo dobrze się bawili. Z czystym sumieniem polecamy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Panie Wiesławie dziękujemy i życzymy samych udanych imprez.
   Agnieszka Maciej (30.09.2023 Brajniki)    03-10-2023 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, 

 5.0  
Głównym prowadzącym przyjęcie weselne był Wiesław Konrad Brzozowski. Wszyscy zebrani na przyjęciu weselnym byli pod wrażeniem Wiesława. D.J. wspaniały, doskonale rozbawił towarzystwo. Goście zachwyceni, my zachwyceni. Było bardzo miło. Podkreślił ten dzień jako najważniejszy dla Młodej Pary. Dzięki niemu był nastrój weselny. Dobra zabawa, mile spędzone chwile na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Bardzo dziękujemy. Stanąłeś na wysokości zadania. Brawo! Adam (12.08.2023 Szczytno)
   Adam    29-08-2023 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dziękujemy za udane wesele, do końca imprezy goście nie schodzili z parkietu
   Sebastian (5.08.2023 Bydgoszcz)    11-08-2023 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Animacje dla dzieci, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dziękujemy, że w tak ważnym dla nas dnu mogliśmy liczyć na pełne wsparcie !! :) Oprawa muzyczna fantastyczna - mieliśmy gości o różnych upodobaniach muzycznych, a dzięki doświadczeniu Wiesława, każdy gość wychwalał Dj\'a ( nawet te najbardziej wybredne ciocie ;) ) W sposób profesjonalny podchodzi do pracy, o czym można się przekonać już przy pierwszym kontakcie. Kontakt z gośćmi weselnymi przy zabawach, jaki i podczas całej imprezy - petarda! Tyle energii, entuzjazmu w jednym człowieku, to udzielało się każdemu :) Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się nad DJ i czy warto... WARTO wybrać DJ Wiesława!! W żadnym olsztyńskim klubie nie bawiliśmy się tak, jak na imprezie z Brzozą ! Jeszcze raz dziękujemy Olimpia i Paweł
   Olimpia i Paweł (29 lipca 2023)    08-08-2023 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Animacje dla dzieci, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Łukasz (Piecki-21 lipca 2023) Na początku od razu napiszę, że serdecznie polecam każdemu usługi Pana Wiesława JAKOŚĆ OBSŁUGI DJ posiada profesjonalny sprzęt, którego inne profesjonalne firmy mogą pozazdrościć. Dodatkowo (co stanowi o wiarygodności), Pan Wiesław zaproponował spotkanie się wcześniej aby móc zobaczyć go przy pracy. ZGODNOŚĆ Z USTALENIAMI Proces przygotowania się do pracy przez Pana Wiesława jest bardzo zaawansowany ...lecz przyjemnie prosty. Przeprowadzenie szczegółowej ankiety przed weselem, w połączeniu z ostateczną jej weryfikacją telefonicznie sprawi, że nie będzie niespodzianek. Ten człowiek ma czas aby wszystko przedyskutować, doradzić ...i uspokoić ☺️ KOMUNIKATYWNOŚĆ DJ Brzoza udźwignie i rozrusza imprezę dla największych "sztywniaków", i tyle w temacie. MUZYKA/REPERTUAR Wspominałem wcześniej o ankiecie. Wszystkie nasze wymarzone utwory, jak również gusta muzyczne były zrealizowane w 110%. Świetne wyczucie muzyki bazując na waszych gustach. PREZENCJA Poza wysoką kulturą słowa Pan Wiesław jest człowiekiem bardzo schludnym, który wie, że na weselu trzeba się też prezentować wizualnie. Podsumowując. Wielu znajomych radziło nam przemyślenie decyzji. "Nie nadąży za muzycznymi trendami", "nie rozrusza imprezy" itd. Nic bardziej mylnego. To właśnie doświadczenie oraz ciągłe bycie na bieżąco z muzyką oraz konferansjerką sprawiają, że impreza prowadzona przez DJ\'a Brzozę musi się udać. Dodatkowo wysoki profesjonalizm da wam poczucie bezpieczeństwa i spokoju w tym ważnym dla was dniu.
   Łukasz    28-07-2023 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konfetti, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dj nie wybrany z przypadku - miejsce wesela Brzoza :-P Pomimo odległości, która Nas dzieliła, Dj był kontaktowy i w 100% spełnił wszystkie ustalenia i oczekiwania! Muzyka dla każdej grupy wiekowej, otwartość na propozycje gości. Dj grał do końca, a nawet dłużej na życzenie Pary Młodej. Super profesjonalizm! Dziękujemy raz jeszcze za świetną zabawę w tym wyjątkowym dla Nas dniu! ;-)
   Paulina Piotr (22.04.2023 Brzoza k/Bydgoszczy    28-04-2023 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Ciężki dym, Oświetlenie LED, Zapowiedzi w języku niemieckim, Indywidualny dobór repertuaru, Animacje dla dzieci, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dzięki wielkie za super imprezę było fantastycznie miło i sympatycznie. Polecamy serdecznie tego Dj-a. Pozdrawiamy. (Cezary Kasia Z. -Ostróda)
   Cezary i Kasia (5.11.2022 Ostróda)    01-03-2023 r.
Świadczone usługi: W przerwach muzyka w tle, Ciężki dym, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Organizowaliśmy wesele zza granicy (Niemcy), na ślub przyjechaliśmy dopiero 3 dni przed i nie mieliśmy żadnego spotkania twarzą w twarz jedynie 2-3 połączenia przez WhatsApp i tu jest pierwsze 2x5gwiazdek (Zgodność&Komunikatywność) ponieważ oprócz organizowania tego na dystans, i mnóstwa spraw poza weselnych, nie mieliśmy czasu aby ślęczyć godzinami nad planem wesela a jednocześnie mieliśmy dużo w programie (Konkretność/Profesjonalizm Pana Wiesława bardzo pomogła nas \'uspokoić\'). Pomimo naszego spóźnienia i paru niespodziewanych wydarzeń podczas wesela Wiesław wiedział co może uciąć aby nie robić czegoś na siłę tylko aby miało to ręce i nogi i wyszło elegancko! Także Pan Wiesław służy konkretną parą oczu i zwojów mózgowych aby ogarnąć temat. Kolejne 5 jest za prezencje - Szukaliśmy DJ\'a który nie zajmuje połowy parkietu i musi być przez całą imprezę w świetle radarów tylko DJ który zna się na muzyce, umie prowadzić imprezę i nie wygląda jak Klaun zachowując jednocześnie przy tym prezencje DJ\'owską gotową do zabawy. 5 za muzykę & Repertuar ponieważ mieliśmy mix narodowo-wiekowy i pomimo wyżej wspomnianego napiętego programu nie zabrakło bloków tanecznych przy których każde z grup mogłoby się zabawić i do teraz zbieramy od gości same superlatywy. Ostatnie 5 jest za jakość obsługi - Nie pije alkoholu, przychodzi gotowy do roboty którą kocha, jest od początku do końca, DJ został do końca była muzyka i zabawa, wypełnił kontrakt co do joty i z naszej skromnej strony - Dziękujemy!
   Miłosz Piekut (22.10.2022-Łopkajny)    09-11-2022 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Zapowiedzi w języku angielskim, Zapowiedzi w języku niemieckim, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, 

 5.0  
Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wspaniałe wesele. Przy takiej osobie prowadzącej gości nie trzeba wypychać do tańca .Wszyscy byli zachwyceni, dla każdego był odpowiedni rodzaj muzyki. Pełen profesjonalizm. Bardzo, bardzo dziękujemy za świetną zabawę.Dj Brzoza to była bajka i spełnienie marzeń. Dziękujemy.
   Ewelina (14.10.2022 Kętrzyn)    26-10-2022 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Ciężki dym, Oświetlenie LED, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, 

 5.0  
Bardzo polecam miły sympatyczny i bardzo zabawny Dj. Muzyka grana tak jak ustalone dla mnie i męża 10000% . Goście również zadowoleni jeżeli Dj na wesele to tylko Pan W.K Brzoza. Pozdrawiamy
   Natalia (25.09.2022 Tomaszkowo)    11-10-2022 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Ciężki dym, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Gorąco polecamy! Świetnie zorganizowany podkład muzyczny, poprowadzona impreza i MEGA kontakt. Abstrahując od samego wesela, super osoba do spędzania czasu i pogadania ;) Pozdrawiamy Słonecznie Filip i Aga (Tomaszkowo - 26.08.2022)
   Filip i Aga    13-09-2022 r.
Świadczone usługi: W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, 

 5.0  
PEŁEN PROFESJONALIZM! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela i poprawin, zarówno my jak i goście weselni. Super kontakt i podejście do pary młodej. Różnorodność muzyczna pozwala na zadowolenie wszystkich gości weselnych. Na prawdę gorąco polecamy! PS Przepraszamy za wczesną pobudkę ;) (Justyna Tomasz - Tylice 5-5.08.2-22)
   Justyna    22-08-2022 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Karolina i Martin, 9 sie 2022 (Ruszajny) Wesele cudowne, DJ profesjonalny , sympatyczny . Muzyka doskonale dobrana , goście dwunarodościowi, dzięki Prowadzącemu zintegrowali się doskonale. Do ostatniej chwili parkiet był pełny i zabawa przednia. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca.
   Młodzi    17-08-2022 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Zapowiedzi w języku angielskim, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Kasia i Marcin, 17 lut 2022 (Bydgoszcz) Świetnie poprowadzone wesele, dużo zabaw, krótkie przerwy, wszystko było dogadane i dopięte na "ostatni guzik". Duża różnorodność muzyki. Praktycznie cały czas goście nie schodzili z parkietu. Na 54 osoby na weselu, 50 było w ciągłym ruchu. Serdecznie polecamy.
   Kasia i Marcin    17-02-2022 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność przelewem, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Super zabawa dla każdego polecam gorąco, świetna kultura prowadzenia i do tego świetnie dobrana muzyka polecamy. Mariusz i Kasia
   Mariusz Kasia (Warszawa 24.02.2022}    16-02-2022 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność przelewem, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Bardzo dziękujemy, wesele było bardzo dobrze zorganizowane. Świetny kontakt z organizatorem - wszystko przebiegło po naszej myśli :) Muzyka i atmosfera zapisała się w pamięci o tym ważnym dla nas wydarzeniu. Całość oprawy sprawiła niezapomniane przeżycia i wspomnienia. Serdecznie polecamy. Wybór Agencji Brzoza to była bardzo dobra decyzja - serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy :)
   Stanisław Tatsiana ( 2021)    22-11-2021 r.
Świadczone usługi: W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dj godny polecenia również na imprezy bez Disco Polo. Impreza poprowadzona zgodnie z naszymi oczekiwaniami i ustaleniami. Bardzo dziękujemy! Karolina i Radek (23.10.2021 - Ursynów)
   Karolina    17-11-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Chcesz żeby Twoje wesele było udane, podstawą jest dj A Dj Brzoza w swoją pracę wkłada serce i jest bardzo profesjonalny. Dziękujemy .
   Kasia Marcin (Rychnowo-30.07.2021)    18-08-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Ciężki dym, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Animacje dla dzieci, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Szukaliśmy Dj\'a, który nas wysłucha i spełni nasze oczekiwania, który nie będzie na siłę chciał siebie zaprezentować kosztem naszych wymagań. Dj Brzoza to właśnie taka osoba. - Profesjonalny - Punktualny - Świetna komunikacja (zawsze odbierze telefon), - Dostosowanie prowadzenia imprezy do wymagań klienta. Podsumowując - Dj Brzoza zagra każdy repertuar o który go poprosisz bazując na swoich oryginalnych płytach. Zna się bardzo dobrze na muzyce, a prowadząc imprezę jest kulturalny! Z całego serca polecam! :)
   Jacek (Olsztyn- 3.07.2021)    16-07-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Długo szukaliśmy odpowiedniego DJ-a. Mieliśmy sporo wymagań co do jego prezencji. Musiał być kulturalny, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim naprawdę znający się na muzyce. Brzoza najpełniej oddał te cechy. Profesjonalnie podszedł do sprawy i przygotował się pierwszorzędnie. Dzięki niemu, wraz z gośćmi weselnymi, z przyjemnością będziemy wspominać nasze wesele. Były gry, zabawy, konkursy, prowadzenie całej imprezy na najwyższym poziomie, ale i muzyka - fantastyczna, każdy gatunek od popu do hard rock. Szczerze polecamy Brzozę na Państwa wesele, warto, sami się o tym przekonaliśmy. Joanna Daniel (12 czerwca 2021)
   Joanna Daniel    01-07-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Bardzo dziękujemy DJ Brzoza za poprowadzenie imprezy weselnej. Pan Konrad, to doskonały profesjonalista i całe serce oddaje swojej pracy. Czterdziestoosobowe wesele bawiło się doskonale. Wszyscy goście zadowoleni. I my jako Para Młoda również. Dziękuje za tak wspaniałe prowadzenie naszego wesela raz jeszcze.
   Bogusia i Marek ( 3.10.2020)    14-10-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko zgodnie z ustaleniami a to że goście świetnie się bawili łącznie z poprawinami mówi samo za siebie. Po weselu jesteśmy w 100% pewni że to był bardzo dobry wybór jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela. PS z gadżetów z Tomboli niektórzy goście śmieją się do dziś. Wielkie Pozdrowienia i kto wie może gdzieś do zobaczenia :) Dzięki
   Angelika i Mateusz (Mława-3.09.2020)    13-10-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dziękujemy za super oprawę wesela! Świetna współpraca, wszystko dogadane, ewentualnie dogrywane na bieżąco z nami. Muzyka według naszych preferencji, również tych dziwnych :) Z tego, co słyszeliśmy od gości, również byli zadowoleni. Bardzo, bardzo dziękujemy i polecamy! Zuzia i Artur (Wilkasy k/ Giżycka - 1 sierpnia 2020)
   Zuzia    07-10-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Sprzedaż w internecie, 

 5.0  
Dziękujemy bardzo za profesjonalną obsługę! DJ był sympatyczny i bardzo elastyczny. Wszystkie nasze prośby zostały spełnione, atmosfera była luźna, a goście bawili się świetnie. Polecamy z całego serca!! Ala Michał ( Braniewo "Spichlerz Mariacki" - 4 lipca 2020)
   Ala MIchał    04-08-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Rewelacja, polecamy z czystym sumieniem ! Nasze wesele było już kolejną imprezą prowadzoną przez Brzozę na jakiej mieliśmy przyjemność być. Wszystko było idealnie. Bogaty repertuar, świetna oprawa audiowizualna, wiele niespodzianek, profesjonalne podejście, wszystkie nasze prośby zostały spełnione, za co serdecznie dziękujemy! DJ z dużym doświadczeniem w branży, humorem, charyzmą, któremu udało się wyciągnąć na parkiet nawet najbardziej opornych gości. Razem z mężem bawiliśmy się cudownie. Goście bardzo zadowoleni i wytańczeni, a to było dla nas najważniejsze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim :)
   Iwona Kamil (17.08.2019-Zielonka k/Wołomina)    02-10-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej Naszego wesela. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Muzyka różnorodna, dopasowana do gości weselnych. Pan Wiesław to przesympatyczny, uśmiechnięty człowiek, dzięki któremu impreza trwała do białego rana, a goście praktycznie nie schodzili z parkietu. Polecamy!
   Aleksandra i Łukasz    12-09-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, 

 5.0  
Bardzo polecam! Pan Wiesław świetnie poprowadził nasze wesele, dostosował się do naszych gustów muzycznych i spowodował, że goście chcieli się bawić na parkiecie
   Iga (31.08.2019 Skajboty)    05-09-2019 r.
Świadczone usługi: W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Witamy serdecznie! Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za towarzyszenie nam w tak ważnym dla nas dniu. Dziękujemy za bezproblemowość i otwartość, a przede wszystkim za zadowolenie gości :) Panu również życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że nasze ścieżki jeszcze się przetną :) Ściskamy mocno! pozdrawiamy Ania i Norbert
   Ania i Norbert (Giżycko 10.08.2019)    15-08-2019 r.

 5.0  
Serdecznie polecamy! Człowiek z wysoką klasą, prezencją i wyczuciem, świetnie przygotowany, otwarty i dbający o szczegóły. Naszą imprezę poprowadził zgodnie z ustaleniami, goście byli zadziwieni (pierwsze wesele w rodzinie z dj\'em), że jednak da się bawić bez zespołu. Dziękujemy za świetną zabawę!
   Ania i Norbert (Giżycko 10.08.2019)    15-08-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dj przerósł nasze oczekiwania. W pełni dostosował się do naszych życzeń i odmiennych gustów muzycznych gości. Dzięki! (Justyna Adam - Omega Olsztyn 6 lipca 2019)
   Justyna Adam    08-07-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Witam, Chcielibyśmy wraz z mężem jeszcze raz podziękować za Pana zaangażowanie i całą włożoną pracę przy naszym weselu. Pomimo zaistniałej sytuacji pod sam koniec bawiliśmy się cudownie i będzie to dla nas niezapomniany dzień, bo trzeba pamiętać to co dobre, a nie to co złe. Goście także byli zadowoleni z całej oprawy (pomimo nielicznych za których także przepraszamy). Podsumowując jesteśmy zachwyceni Pana profesjonalnym podejściem do sprawy. Mamy nadzieję jeszcze się spotkać w przyszłości na innych weselach bo na pewno będziemy polecali Pańskie usługi.
   Marta Tomasz (Szczytno 28.06.2019)    30-06-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Panie Wiesławie!! Chcemy podziękować za super prowadzenie, muzykę i rozbawienie Gości! Było super!. Jesteśmy - my Młodzi, ale również nasi Goście - zadowoleni z poprowadzenia naszego przyjęcia weselnego. Dziękujemy Monika i Tomek!
   Monika Tomasz    24-06-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
DJ. świetnie prowadzi imprezę weselną. Zabawia gości podczas fajnych zabaw weselnych. W trakcie posiłków muzyka jest stonowana przez co nie przeszkadza gościom. Gorąco polecamy.15 czerwca 2019 Olsztyn- Villa Pallas
   Agnieszka Konrad -15.06. 2019 Villa Pallas Olsztyn    16-06-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Szczerze plecamy.DJ bierze pod uwagę życzenia klientów. Goście bawili się wyśmienicie. Muzyka idealnie wpasowała się w gusta gości i nasze.
   Natalia Patryk    20-05-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, Rabaty przy dużych zamówieniach, 
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
315
Całkowita liczba wyświetleń
od 07-08-2018
7787