SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Vaniila Band - Zespół Muzyczny na Twoje Wesele

1.Jako zespół zapewniamy Państwu oprawę muzyczną wszelkiego typu imprez okolicznościowychna wysokim poziomie artystycznym.

2.Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie wraz z dodatkowymi efektami scenicznymi, a nad całością czuwa nasz realizator dźwięku    i oświetlenie dzięki czemu potrafimy oddać klimat utworu jak i dynamiki utworów i bawiących się gości.

3.Posiadamy również własny transport, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę, w każdym miejscu dowolnie wybranym przez Państwa.

4.Mamy przygotowany dla Państwa bogaty i zróżnicowany repertuar obejmujący największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej jak i utwory biesiadne, góralskie oraz disco polo. Gramy utwory, do których tańczyli i śpiewali kiedyś nasi dziadkowie, później rodzice, a teraz to przy czym bawi się nasze pokolenie. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dobrze bawią się młodzi, ale także starsi goście kierując się dewizą, iż gramy dla starszych jaki młodszych, aby każdy gość bawił się ze wszystkich sił i opuszczając imprezęz uśmiechem na ustach śpiewał „fajna impreza naprawdę fajna impreza….”Potrafimy dostosować nasz repertuar do potrzeb imprezy, gości jak i do klimatu panującego na sali, grając muzykę prostą, do tańca                  i wpadającą w ucho.

5.W zależności od rodzaju imprezy zapewniamy Państwu udział w różnego typu zabawach towarzyskich, których liczbę i rodzaj można uzgodnić wcześniej. Zabawy te są kierowane do gości starszych jak i młodszych nie zapominając także o dzieciach, dla których również potrafimy zorganizować atrakcję odpowiadającą ich potrzebom. Sami również przebieramy się za różne ciekawe postacie i wraz z gośćmi tworzymy weselne show!!! Pełne humoru i dobrej zabawy.

6.Dodatkowo dysponujemy zabawnymi rekwizytami (kapelusze, peruki, przebrania itp.), dzięki którym wprowadzamy oryginalny klimat danego tańca czy zabawy.

7.Atutem naszego zespołu jest również wodzirej, czuwający nad klimatem imprezy oraz czynnie wspomagając gości w wybranych zabawach aby nie zabrakło dobrej ale smacznej zabawy. Jesteśmy w stanie sprawić, że chwile spędzone z nami na parkiecie na długo pozostaną w pamięci gości.

  OPINIA O WYSTAWCY

  CENA

od 3500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
28-340 Sędziszów  
woj. świętokrzyskie
Telefon
606-... 606485109
Strona internetowa
http://www.vaniiladance.pl
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Cena dostasowywana indywidualnie do każdego zlecenia

  LOKALIZACJA

Adres: 28-340 sędziszów, Dworcowa , świętokrzyskie
  OPINIE

Ten Wystawca nie posiada jeszcze opinii.
  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2017-05-16
6000 zł cena od

Zespół na wesele PompaBand

śląskie, Racibórz

brak
Ogłoszenie
2017-12-08
3500 zł cena od

zespół muzyczny TRAVERS

śląskie, Boronów

5.00
Ogłoszenie
2018-04-22
6500 zł cena od

Zespół muzyczny na wesele Six Band

kujawsko-pomorskie, Serock

brak